Oferujemy

OGNISKA

NOCLEGI

IMPREZY OKOLICZNOŚCIOWE

KONFERENCJE

ZAJĘCIA DYDAKTYCZNE

WYNAJEM POMIESZCZEŃ

losowe0105.jpg

Jesteśmy na Facebook'u

Generacja Czystej Energii

Fundacja Wspierania Inicjatyw Ekologicznych

PostHeaderIconWyniki XI Regionalnego Przeglądu Piosenek i Teatrzyków o tematyce ekologicznej

Dziękujemy wszystkim zespołom i grupom jakie wzięły udział w kolejnym Przeglądzie twórczości ekologicznej!

Wszyscy zasługujecie na ogromne słowa uznania! Niestety nie możemy nagrodzić wszystkich... :(

Fotorelacja na Facebooku!

Komisja w składzie:

-         Olga Brysiak

-         Urszula Wrzeszcz

po obejrzeniu wszystkich form teatralnych i wysłuchaniu piosenek postanowiła przyznać następujące nagrody:

 

KATEGORIA – KRÓTKA FORMA TEATRALNA

Kategoria – przedszkola

I  MIEJSCE – przedstawienie „Wioska afrykańska – ocalimy Ziemię” – Zespół Tańczące Serduszka z Przedszkola Niepublicznego „Wesołe Serduszka” w Bydgoszczy (opiekunowie Dorota Wiśniewska, Marta Muzolf)

II MIEJSCE – inscenizacja ekologiczna – przyrodnicza -  Zespół Wesołe Tygryski
z Przedszkola Niepublicznego „Chatka Puchatka” w Osielsku (opiekun Beata Ligarzewska)

III MIEJSCE – teatr obrazu „Był sobie las” – Grupa Bąbelki z Przedszkola Niepublicznego „Źródełko” w Bydgoszczy (opiekunowie Joanna Beszczyńska, Monika Kubiczek)

Kategoria – placówki szkolne

I MIEJSCE – montaż słowno-muzyczny „Co zobaczyć możesz w lesie?” – Zespół Ekosuszki ze Szkoły Filialnej w Suchej (opiekunowie Marzena Romanowska, Barbara Oleksiak)

II MIEJSCE – przedstawienie „Krótka bajka o Pawle i Gawle” – kl. III z SP nr 37
w Bydgoszczy (opiekunowie Mirosława Grzybczyńska, Katarzyna Martynowska)

III MIEJSCE – przedstawienie „Eko Braciaki” – SP nr 4 w Nakle nad Notecią (opiekun Joanna Kotewa)

NAGRODA SPECJALNA – „Marzenia śmieci” – Kabaret „Ale Jaja” z Gimnazjum nr 23 w Bydgoszczy (opiekun Alina Gawrońska)

WYRÓŻNIENIE SPECJALNE – przedstawienie „Mali ekolodzy” – SOSW nr 1 dla Dzieci i Młodzieży Słabo Widzącej i Niewidomej w Bydgoszczy (opiekunowie Jadwiga Szymańska, Hanna Gierszewska, Beata Towpik)

WYRÓŻNIENIE SPECJALNE – przedstawienie „Ziemia w naszych rękach” – Szkolne Koło Teatralne z ZSZ nr 5 Specjalnej w Bydgoszczy (opiekunowie Joanna Dąbrowska, Beata Czubek)

KATEGORIA – PIOSENKA

I MIEJSCE – „Ekolaki w ekologicznej orkiestrze” – Niepubliczne Przedszkole Elektromontaż w Bydgoszczy (opiekunowie Joanna Kotewa, Malwina Nowakowska)

II MIEJSCE – Piosenka „Duszki, duszki” – Przedszkole nr 34 w Bydgoszczy (opiekun Marta Stoińska)

WYRÓŻNIENIE SPECJALNE – Piosenka „Pozwólmy ptakom głośno śpiewać czyli Przyśpiewka o Błękitnej Planecie” – Dominik Nowakowski z SP nr 64 w Bydgoszczy (Dorota Lewandowska)