Oferujemy

OGNISKA

NOCLEGI

IMPREZY OKOLICZNOŚCIOWE

KONFERENCJE

ZAJĘCIA DYDAKTYCZNE

WYNAJEM POMIESZCZEŃ

losowe0127.jpg

Jesteśmy na Facebook'u

Generacja Czystej Energii

Fundacja Wspierania Inicjatyw Ekologicznych

PostHeaderIconZamień puszki na pieniądze - wyniki

Nadszedł czas aby poznać laureatów konkursu - akcji "Zamień puszki na pieniądze". W XIV edycji konkursu wzięło udział 18 szkół, 13 przedszkoli i 12 klas z województwa kujawsko-pomorskiego. Zebrano w sumie ponad 11,5 tony puszek aluminiowych!

A oto lista nagrodzonych i wyróżnionych we wszystkich kategoriach:

Kategoria – przedszkole

I miejsce - Przedszkole nr 6 w Świeciu, opiekun Teresa Nowakowska

 

II miejsce - Niepubliczne Przedszkole Anglojęzyczne "Tęczowa Kraina" w Niemczu, opiekunowie: Karolina Wawrzon, Hanna Żuralska

III miejsce - Przedszkole Niepubliczne nr 32 "Jaś i Małgosia" z oddziałami integracyjnymi we Włocławku, opiekun Grażyna Kulińska

Wyróżnienie - Oddział Przedszkolny w Szkole Podstawowej nr 2 w Brodnicy, opiekun Bożena Siemiątkowska

Wyróżnienie - Przedszkole nr 1 w Tucholi, opiekun Monika Wojcieszonek

Wyróżnienie - Przedszkole nr 28 „Mały Poliglota” w Bydgoszczy,

 

Kategoria – szkoła

I miejsce - Szkoła Podstawowa w Wielkiej Kloni, opiekun Violetta Grejczyk

II miejsce – ZS nr 29 w Bydgoszczy, opiekun Katarzyna Woźniak

III miejsce – ZS w Rytlu, Filia w Zapędowie, opiekun Bożena Kitowska

Wyróżnienie -  SP w Legbądzie, opiekun Bożena Gutowska

Wyróżnienie - Szkoła Filialna w Suchej, opiekun Marzena Romanowska

Wyróżnienie - Szkoła Podstawowa nr 2 w Brodnicy, opiekun Wioleta Iwankowska, Bożena Siemiątkowska

 

Kategoria – klasa

I miejsce – kl. IIb z SP nr 66 w Bydgoszczy, opiekun Maria Brychczyńska

II miejsce – kl. IIb z Gimnazjum Publicznego w Górznie, opiekun Danuta Czaja

III miejsce – kl. Ic z SP nr 41 w Bydgoszczy, opiekunowie Sylwia Hałas, Grażyna Kwiatkowska

Wyróżnienie – kl. VIb z SP w Górznie, opiekun Barbara Beszczyńska

Wyróżnienie – kl. IVb z SP w Górznie, opiekun Barbara Beszczyńska

Wyróżnienie – kl. IIIa z SP nr 41 w Bydgoszczy, opiekunowie Sylwia Hałas, Grażyna Kwiatkowska

Wyróżnienie – kl. II z SP w Górznie, opiekun Barbara Beszczyńska

 

Kategoria – zbieracz indywidualny

I miejsce –Jakub Jabłoński z SP nr 41 w Bydgoszczy, opiekun Sylwia Hałas

II miejsce – Dariusz Zarzyński z ZS w Rytlu, Filia w Zapędowie, opiekun Bożena Kitowska

III miejsce – Julia Misko z SP nr 66 w Bydgoszczy, opiekun Maria Brychczyńska

Wyróżnienie – Mateusz Łubiński z Gimnazjum Publicznego w Górznie, opiekun Danuta Czaja

Wyróżnienie – Patryk Jabłoński z SP nr 41 w Bydgoszczy, opiekun Grażyna Kwiatkowska

Wyróżnienie – Michał Kardasz z SP nr 66 w Bydgoszczy, opiekun Maria Brychczyńska

 

Wyniki ze szczegółami