Oferujemy

OGNISKA

NOCLEGI

IMPREZY OKOLICZNOŚCIOWE

KONFERENCJE

ZAJĘCIA DYDAKTYCZNE

WYNAJEM POMIESZCZEŃ

losowe0188.jpg

Jesteśmy na Facebook'u

Generacja Czystej Energii

Fundacja Wspierania Inicjatyw Ekologicznych

PostHeaderIconArcydzieła z odpadów - wyniki

Na konkurs napłynęło 252 prace z 36 placówek województwa kujawsko-pomorskiego. Komisja konkursowa spotkała się 8 maja i przyznała następujące nagrody i wyróżnienia:

KATEGORIA: PRZEDSZKOLA

Nagrody:

Julia Zawadzka, 4 lata – Przedszkole Niepubliczne „Bajkolandia” w Bydgoszczy, opiekunowie Katarzyna Beszczyńska-Walczak, Katarzyna Piątkowska (strój ekologiczny)
Jakub Bartnicki, 6 lat – Przedszkole  Niepubliczne „Bajkolandia” w Bydgoszczy, opiekunowie Ewa Giersz, Angelika Landowska (Układ Słoneczny)
Filip Nowakowski, 5 lat – Przedszkole nr 43”U Krecika Szybownika” w Bydgoszczy, opiekun Elżbieta Potek (zabawka dinozaur)
Filip Barański, 4 lata – Przedszkole Niepubliczne „Przedszkolna Chatka” w Bydgoszczy (żyrafa)
Ksawery Czapiewski, 6 lat – Przedszkole nr 70 „Stokrotka” w Bydgoszczy, opiekunowie Bożena Dominiak, Magdalena Fąfara (zamek)

Wyróżnienia:

Zuzanna Bochniak, 6 lat – Niepubliczne Przedszkole Anglojęzyczne „Tęczowa Kraina” w Niemczu, opiekun Paulina Maślankowska (abażur)

Oliwia Wałecka, 5 lat – Przedszkole nr 70 „Stokrotka” w Bydgoszczy, opiekunowie Lucyna Frąckowska, Danuta Smagagowska (obraz z motylem)

Wiktoria Brett, 6 lat – Przedszkole Niepubliczne „Bajkolandia” w Bydgoszczy, opiekun Emilia Świeciak (instrument muzyczny)

Szymon Koźlak, 4 lata – Przedszkole Niepubliczne „Bajkolandia” w Bydgoszczy, opiekunowie Katarzyna Beszczyńska-Walczak, Katarzyna Piątkowska (strój ekologiczny- pancerz robota)

Martyna Wrzesińska, 5 lat – Przedszkole nr 28 „Mały Poliglota” w Bydgoszczy, opiekunowie M. Dzięgielewska, K. Moskal (naszyjnik)

KATEGORIA: PLACÓWKI SZKOLNE

I miejsce:

Kaja Socha, 10 lat – Szkoła Podstawowa w Złotnikach Kujawskich, opiekun Celina Kopydłowska (zabawka z odpadów elektronicznych)

Luiza Wesołowska, kl. Ib – Szkoła Podstawowa Towarzystwa Salezjańskiego w Bydgoszczy, opiekun Edyta Łapińska (strój ekologiczny)

Julia Pestka, kl. IV – Szkoła Podstawowa w Kiełpinie, opiekun Lucyna Talaśka (przybornik na ścianę lub biurko)

II miejsce:

Małgorzata Dudek, kl. IIb – Szkoła Podstawowa w Osielsku, opiekun Ewa Sójka (spódniczka)

Tomasz Talaśka, kl. I – Szkoła Podstawowa w Kiełpinie, opiekun Lidia Landmesser (samochodziki z trasą – zabawka)

Maria Żuchowska, kl. III – Szkoła Podstawowa w Skępem, opiekun Mirosława Krasińska (zegar)

III miejsce:

Maria Gawron, lat 12 – Szkoła Podstawowa w Złotnikach Kujawskich, opiekun Celina Kopydłowska (sukienka)

Kaja Wójcik, 8 lat – Szkoła Podstawowa nr 14 w Bydgoszczy, opiekun Beata Michalik (przybornik na biurko)

Weronika Śpica, kl. VIe – Szkoła Podstawowa nr 64 w Bydgoszczy, opiekun Danuta Jaskuła-Strychalska (domek dla lalek)

Wyróżnienia:

Marzena Zwolińska – Zespół Szkół nr 15 w Bydgoszczy (słoń)

Przemysław Pestka, kl. I – Gimnazjum nr 1 w Tucholi, opiekun Elżbieta Pieczka (pojemniki na przyprawy)

Igor Racki, kl. Va – Szkoła Podstawowa nr 4 w Bydgoszczy, opiekunowie Grażyna Chylak, Maria Matuszak-Panfil (ludzik)

Natalia Hełminiak, kl. VIc – Szkoła Podstawowa nr 25 w Bydgoszcz, opiekun Katarzyna Sass-Kudlicka (przytulanka)

Oliwia Barańczak, kl. II – Szkoła Podstawowa w Ośniszczewku, opiekun Grażyna Gadalińska (smok)

Weronika Cichańska, 16 lat – Zespół Szkół Ekonomiczno-Administracyjnych w Bydgoszczy, opiekun Marzena Lemańska-Burzyńska (koszyk)

Wyróżnienie specjalne:

Alex Kardyś, lat 6 – Szkoła Podstawowa nr 9 w Bydgoszczy (postać ninja)

 

Uroczyste podsumowanie i wręczenie nagród odbędzie się 16 maja (piątek) o godz. 13.00 w naszym Centrum na Polanie Zacisze.

galeria zdjęć