Oferujemy

OGNISKA

NOCLEGI

IMPREZY OKOLICZNOŚCIOWE

KONFERENCJE

ZAJĘCIA DYDAKTYCZNE

WYNAJEM POMIESZCZEŃ

losowe0142.jpg

Jesteśmy na Facebook'u

Generacja Czystej Energii

Fundacja Wspierania Inicjatyw Ekologicznych

PostHeaderIconZ ekologią bez granic - WYNIKI

XVII edycja konkursu "Z ekologią bez granic", temat: Spacer w głąb lasu nareszcie rozstrzygnięta. Uroczyste podsumowanie, otwarcie wystawy i wręczenie upominków odbyło się 18 grudnia!

Na konkurs napłynęło: 37 wierszy, 209 zdjęć, 293 prace malarskie (farba, pastele, kredka, ołówek) i 136 prac plastycznych w technice dowolnej. Jury składające się z bydgoskich plastyków, fotografików, animatorów kultury, redaktorów i edukatorów postanowiło przyznać następujące nagrody i wyróżnienia:

KATEGORIA MALARSTWO

I miejsce:       Jagna Tupikowska, lat 6 – Przedszkole nr 58 w Bydgoszczy, opiekun Danuta Czerwińska

II miejsce: Natalia Fiedorek, lat 8 – Szkoła Podstawowa w Klonowie, opiekun Katarzyna Piotrowska

III miejsce:     Marta Wasielewska, lat 5 – Przedszkole Niepubliczne „Humpty Dumpty” w Żołędowie

Mateusz Gacek, kl. Ia – Zespół Szkół nr 27, Szkoła Podstawowa nr 64 w Bydgoszczy, opiekun Danuta Chrząstowska

Wyróżnienia:

Remigiusz Romański, lat 6 – Przedszkole nr 66 w Bydgoszczy, opiekun Dorota Kopczyńska

Michał Piełowski, kl. Ie – Zespół Szkół nr 19, Szkoła Podstawowa nr 25 w Bydgoszczy, opiekun Justyna Smolińska

Jagoda Pilarska, lat 7 – Szkoła Podstawowa w Klonowie, opiekun Katarzyna Piotrowska

Emilia Koreleska, kl. III gim. – Zespół Szkół Katolickich w Bydgoszczy, opiekun Joanna Senska

Paulina Kuffel, kl. III gim. – Zespół Szkół Katolickich w Bydgoszczy, opiekun Joanna Senska

Anna Światowiak, kl. IVc – Zespół Szkół nr 21 w Bydgoszczy, opiekun Zuzanna Piątkowska

Marta Bychowska, kl. IId – Szkoła Podstawowa nr 14 we Włocławku, opiekun Magdalena Rosol

Anna Bielawska, kl. III – Gimnazjum nr 49 w Bydgoszczy, opiekun Grażyna Burczyk

 

KATEGORIA TECHNIKA DOWOLNA

I miejsce:       Ignacy Siwak-Pilść, lat 5 – Przedszkole Niepubliczne „Humpty Dumpty” w Żołędowie

II miejsce: Monika Łyczywek, kl. II gim. – Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Tucholi, opiekun Joanna Szews

III miejsce:     Natalie Orlowska, kl. Ia – Zespół Szkół nr 19, Gimnazjum nr 38 w Bydgoszczy, opiekun Justyna Smolińska

Wyróżnienia:

Maja Szymańska, lat 3 – Przedszkole Niepubliczne „Bajkolandia” w Bydgoszczy, opiekun Julita Łuksztet, Ewa Misko

Natalia Staszczyk, lat 6 – Przedszkole Niepubliczne „Tęcza” Bydgoszczy, opiekun Anna Łukasiewicz

Michalina Kurdziel, lat 3 – Przedszkole Niepubliczne „Chatka Puchatka” w Osielsku, opiekun Katarzyna Tacij

Oliwia Ratajczak, lat 8 – Szkoła Podstawowa w Złotnikach Kujawskich, opiekun Celina Kopydłowska

Sofia Baig, kl. IIa – Zespół Szkół nr 26, Szkoła Podstawowa nr 60 w Bydgoszczy, opiekun Aleksandra Perszutów

Tomasz Kieliński, kl. IV – Zespół Szkół nr 21 w Bydgoszczy, opiekun Anna Paliga Gontarek

Bartosz Czechowski, lat 9 – Szubiński Dom Kultury w Szubinie

 

KATEGORIA POEZJA

I miejsce: Urszula Łyczywek – Zespół Szkół Licealnych i Agrotechnicznych w Tucholi, opiekun Adrianna Nowakowska (za wiersz „W zaczarowanym pięknym ... lesie”)

II miejsce: Klaudia Kwiatkowska, kl. VIb – Szkoła Podstawowa nr 20 w Bydgoszczy, opiekun Anna Wereszczyńska (za wiersz „Leśna szkoła”)

III miejsce: Aleksandra Pirowicz, kl. II – Gimnazjum im. Jana Kochanowskiego w Nowej Wsi Wielskiej, opiekun Beata Boruch (za wiersz „Spacer w głąb lasu”)

Wyróżnienia:

Michał Kubiak, kl. IIc – Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi w Strzelnie, opiekun Ewa Szpulecka za wiersz „W lesie”

Natalia Barczak, kl. VIb – Szkoła  Podstawowa nr 20 w Bydgoszczy, opiekun Anna Wereszczyńska (za wiersz „Leśna rodzina”)

Anna Kaczyńska, 4 lata – Oddziały Przedszkolne przy Szkole Podstawowej w Świekatowie, opiekun Teresa Łepek (za wiersz „Spacer w głąb lasu”)

Marta Szydłowska, lat 5 – Przedszkole nr 43 „U Krecika Szybownika” w Bydgoszczy, opiekun Milka Baran-Szymańska (za wiersz „Zwierzęta w w lesie”)

Natalia Damian, kl. IVa – Szkoła Podstawowa nr 27 w Bydgoszczy, opiekun Marlena Lasik (za wiersz „Drzewo”)

 

KATEGORIA FOTOGRAFIA

II miejsce: Karolina Pędrak – Zespół Szkół Chemicznych w Bydgoszczy, opiekun Agata Faszcza

Klaudia Talaśka – Zespół Szkół Chemicznych w Bydgoszczy, opiekun Katarzyna Grys

III miejsce:     Patrycja Grześkowiak – Zespół Szkół Chemicznych w Bydgoszczy, opiekun Dorota Andryanczyk

Patryk Pociecha, 19 lat – Zespół Szkół Chemicznych w Bydgoszczy

Arkadiusz Prowadzisz, 15 lat – Zespół Szkół w Łubiance, opiekun Anna Socha

Wyróżnienia:

Marcin Iwiński – Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi w Strzelnie, opiekun Tatiana Kępińska

Julia Klinger, 11 lat – Szkoła Podstawowa nr 38 w Bydgoszczy, opiekun Julia Kuklińska

Oliwia Hotloś, kl. I – Gimnazjum im. Jana Kochanowskiego w Nowej Wsi Wielkiej, opiekun Beata Boruch

Jakub Rakałowicz, kl. IIb – Zespół Szkół Nr 26 w Bydgoszczy, opiekun Beata Meisner-Kujawa

Żaklina Jasińska, kl. IIe – Gimnazjum nr 23 w Bydgoszczy, opiekun Katarzyna Wawruk

 

NAGRODY SPECJALNE KUJAWSKO – POMORSKIEGO CENTRUM EDUKACJI EKOLOGICZNEJ

1.  Bruno Barczak, lat 6 – Gminne Przedszkole „Wróżka” w Białych Błotach, opiekun Bernadeta Każarnowicz

2.  Cezary Rosiński – Oddział Przedszkolny w Szkole Podstawowej w Parchaniu, opiekun Anna Drejs

3.  Wiktoria Zwierzykowska, kl. V – Szkoła Podstawowa w Parchaniu, opiekun Anna Ratajczak-Matuszak

4.  Wojciech Grzelka, kl. If – Szkoła Podstawowa nr 2 w Koronowie, opiekun Hanna Kisiała

5.  Klara Orzeł, lat 8 – Zespół Szkół nr 10 w Bydgoszczy, opiekun Katarzyna Zielińska

6.  Marika Kozłowska, kl. Ie – Szkoła Podstawowa w Osielsku, opiekun Ewa Sójka

7.  Anna Sójka, kl. IIb – Szkoła Podstawowa w Osielsku, opiekun Magdalena Kosiedowska

8.  Fabian Pestka, kl. II – Zespół Szkół w Rytlu, opiekun Jolanta Babińska

9.  Radosław Mistur, k. IId – Zespół Szkół nr 27, Szkoła Podstawowa nr 64 w Bydgoszczy, opiekun Katarzyna Satke

10. Sara Czoch, kl. IIIc – Gimnazjum w Nowej Wsi Wielkiej, opiekun Beata Boruch