Oferujemy

OGNISKA

NOCLEGI

IMPREZY OKOLICZNOŚCIOWE

KONFERENCJE

ZAJĘCIA DYDAKTYCZNE

WYNAJEM POMIESZCZEŃ

losowe0143.jpg

Jesteśmy na Facebook'u

Generacja Czystej Energii

Fundacja Wspierania Inicjatyw Ekologicznych

PostHeaderIconEkoświęta - WYNIKI

Na konkurs pod hasłem EKOŚWIĘTA napłynęło 79 ozdób choinkowych oraz 96 kartek świątecznych z placówek przedszkolnych i 330 kartek z różnych placówek oświatowych z terenu województwa kujawko-pomorskiego.

Uroczyste podsumowanie odbyło się 18 grudnia!

Komisja konkursowa postanowiła nagrodzić następujące osoby:

OZDOBA CHOINKOWA

I miejsce:  Mikołaj Pieczka, lat 15 – Gimnazjum nr 1 w Tucholi, opiekun Elżbieta Pieczka

II miejsce: Anastazja Litwicka, 12 lat – Szkoła Podstawowa w Ośniszczewku

Julia Kriese, kl. IVa – Szkoła Podstawowa nr 1 w Tucholi, opiekun Alicja Jaruszewska

Kornelia Podwolska, 10 lat – Szkoła Podstawowa nr 43 w Bydgoszczy, opiekun Karolina Kamińska

III miejsceKewin Stachowiak, 11 lat – Szkoła Podstawowa w Ośniszczewku

Paulina Liszewska, 18 lat – Zasadnicza Szkoła Zawodowa nr 5 w Bydgoszczy

Wyróżnienia:

Anna Mielcarek, 11 lat – Szkoła Podstawowa w Ośniszczewku

Patrycja Schalau, 19 lat – Zasadnicza Szkoła Zawodowa nr 5 w Bydgoszczy, opiekun Karolina Unger-Dudek

Agnieszka Kamińska, 16 lat – Zasadnicza Szkoła Zawodowa nr 5 w Bydgoszczy

Dominika Ronkiewicz, 10 lat – ZS nr 15 w Bydgoszczy, opiekun Jolanta Szychulska

Dagmara Ćwik, 12 lat – Zespół Szkół im. Jana Pawłą II w Łochowie, opiekun Agnieszka Błaszczyk

Katarzyna Marciniak, 11 lat – Szkoła Podstawowa w Gniewkówcu, opiekun Irena Kopyszka

Adam Gaca, 17 lat – Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Tucholi

Anna Bohuszewicz, 8 lat – Zespół Szkół nr 27 w Bydgoszczy, opiekun Katarzyna Przybylska

 

KARTKA CHOINKĄ PACHNĄCA

KATEGORIA  PRZEDSZKOLA

Nagrody - równorzędne I miejsca:

1.  Julia Jeżewska, 5 lat – Oddziały Przedszkolne przy Szkole Filialnej w Wielkiej Kloni

2.  Jakub Zalewski, 6 lat – Oddziały Przedszkolne przy Szkole Filialnej w Wielkiej Kloni

3.  Alicja Marianna Maliszewska, 6 lat – Oddziały Przedszkolne przy Szkole Podstawowej w Świekatowie, opiekun Danuta Madalińska

4.  Maja Radomska, 5 lat – Szkoła Podstawowa w Parchaniu, opiekun Anna Drejs

5.  Cezary Rosiński, 5 lat – Szkoła Podstawowa w Parchaniu, opiekun Anna Drejs

6.  Jessica Krasin, 5 lat – Szkoła Podstawowa w Parchaniu, opiekun Anna Drejs

7.  Bartosz Włodarczak, 5 lat – Przedszkole Miejskie w Łabiszynie

8.  Antoni Miłek, 5 lat – Gminne Przedszkole „Wróżka” w Białych Błotach, opiekun Magdalena Ruśniak

9.  Magdalena Szczupak, 5 lat – Przedszkole Samorządowe nr 3 w Kruszwicy

10. Hanna Mila, 5 lat – Przedszkole Samorządowe nr 3 w Kruszwicy

11. Krzysztof Nicpoń, 6 lat – Przedszkole Niepubliczne „Tęczowa Kraina” w Niemczu, opiekun Paulina Maślankowska

12. Antonina Majewska, 4 lata – Przedszkole Niepubliczne „Bajkolandia” w Bydgoszczy, opiekun Ewa Misko, Julita Łuksztet

13. Lena Strzelec, 4 lata – Przedszkole Niepubliczne „Wesołe Serduszka” w Bydgoszczy

14. Izabela Okulska, 5 lat – Oddział Przedszkolny w Szkole Podstawowej nr 64 w Bydgoszczy, opiekun Alicja Przeradzka

15. Zosia Górecka, 5 lat – Przedszkole Niepubliczne „Źródełko” w Bydgoszczy, opiekun Monika Sikora

16. Michalina Wlaźlak, 5 lat – Przedszkole Niepubliczne „Ludzikowo” w Bydgoszczy, opiekun Ewa Czapiewska

17. Oliwia Jędrzejczak, 5 lat – Przedszkole Niepubliczne „Ludzikowo” w Bydgoszczy, opiekun Ewa Czapiewska

18. Nicole Stanny, 6 lat – Przedszkole Niepubliczne „Tęcza” w Bydgoszczy, opiekun  Anna Łukasiewicz

19. Zuzanna Kloska, 6 lat – Przedszkole Niepubliczne „Tęcza” w Bydgoszczy, opiekun  Anna Łukasiewicz

20. Antonina Drażniuk, 5 lat – Przedszkole Niepubliczne „Tęcza” w Bydgoszczy, opiekun  Elżbieta Jankowska

 

KATEGORIA SZKOŁA

Nagrody - równorzędne I miejsca:

  1. Olaf Jakubowski, 12 lat – Szkoła Podstawowa nr 2 w Koronowie, opiekun Mariola Hoffmann
  2. Oliwia Kęskrawiec, 11 lat – Szkoła Podstawowa nr 2 w Koronowie, opiekun Mariola Hoffmann
  3. Anna Stołowska, kl. Ie – Szkoła Podstawowa w Osielsku, opiekun Anna Zasada, Ewa Sójka
  4. Emilia Jabłońska, kl. Id – Szkoła Podstawowa w Osielsku, opiekun Anna Zasada
  5. Jakub Lipka, kl. Ib – Szkoła Podstawowa w Skępem, opiekun Mirosława Krasińska
  6. Kamila Dobrańska, kl. I – Szkoła Podstawowa nr 4 w Inowrocławiu, opiekun Adriana Skonieczna, Katarzyna Paluszak, Wanda Aleksander
  7. Dominika Szymańska, kl. Id – Szkoła Podstawowa nr 4 w Inowrocławiu, opiekun Adriana Skonieczna, Katarzyna Paluszak, Wanda Aleksander
  8. Nadia Rudna,6 lat – Szkoła Podstawowa nr 56 w Bydgoszczy, opiekun Dorota Nadolska
  9. Julia Kacprowicz, 11 lat – Szkoła Podstawowa w Złotnikach Kujawskich, opiekun Celina Kopydłowska
  10. Katarzyna Sygit, 10 lat – Szkoła Podstawowa w Złotnikach Kujawskich, opiekun Celina Kopydłowska
  11. Roksana Drop, 9 lat – Szkoła Podstawowa w Złotnikach Kujawskich, opiekun Celina Kopydłowska
  12. Julia Pałyga, 8 lat – Szkoła Podstawowa w Złotnikach Kujawskich, opiekun Celina Kopydłowska
  13. Katarzyna Maćkowiak, 11 lat – Szkoła Podstawowa w Złotnikach Kujawskich, opiekun Celina Kopydłowska
  14. Katarzyna Roszak, 12 lat – Szkoła Podstawowa w Ośniszczewku
  15. Karolina Środoń, 9 lat – Szkoła Podstawowa w Ośniszczewku
  16. Julia Kucharska, 8 lat – Szkoła Filialna w Wielkiej Kloni
  17. Maciej Gola, 6 lat – Szkoła Filialna w Wielkiej Kloni
  18. Wiktoria Turzyńska, kl. III – Szkoła Podstawowa w Kiełpinie, opiekun Hanna Szmelter
  19. Sylwia Westphal, 12 lat – Szkoła Podstawowa w Kiełpinie, opiekun Hanna Szmelter
  20. Alex Kardyś, kl. Ia – Szkoła Podstawowa nr 9 w Bydgoszczy
  21. Marta Bychowska, kl. IIId – Szkoła Podstawowa nr 14 we Włocławku, opiekun Magdalena Rosol
  22. Dominika Ziółkowska, kl. Vd – Szkoła Podstawowa nr 14 we Włocławku, opiekun Małgorzata Lewandowska – Szczuczko
  23. Oliwia Rudnicka, kl. VIe – Szkoła Podstawowa nr 14 we Włocławku
  24. Radosław Szatkowski, kl. VIc – Szkoła Podstawowa nr 14 we Włocławku
  25. Zuzanna Czaja, kl. Ia – Szkoła Podstawowa nr 40 w Bydgoszczy, opiekun Renata Trochowska-Przezdzięk
  26. Oliwier Karczewski, kl. IIIc – Zespół Szkół nr 15 w Bydgoszczy, opiekun Grażyna Stępień
  27. Kornelia Bukowska, 9 lat – Zespół Szkół nr 15 w Bydgoszczy, opiekun Jolanta Szychulska
  28. Oliwia Małek, 10 lat – Zespół Szkół nr 15 w Bydgoszczy, opiekun Jolanta Szychulska
  29. Jakub Kowalczyk, 9 lat – Zespół Szkół nr 15 w Bydgoszczy, opiekun Grażyna Stępień
  30. Michał Kozłowski, 9 lat – Zespół Szkół nr 26 w Bydgoszczy, opiekun Maria Tomaszek – Kosiak
  31. Karolina Banicka, kl. If – Zespół Szkół nr 26 w Bydgoszczy
  32. Kacper Gołębiewski, kl. If – Zespół Szkół nr 26 w Bydgoszczy, opiekun Bożena Bielska
  33. Wojciech Kucharski, kl. IIe - Zespół Szkół nr 26 w Bydgoszczy
  34. Weronika Nowicka, 10 lat – Zespół Szkół w Łochowie, opiekun Agnieszka Błaszczyk
  35. Jan Kowalik, kl. Ia – Zespół Szkół nr 21 w Bydgoszczy, opiekun Anna Wojtasiuk
  36. Wiktor Wolff, lat 13 – Gimnazjum nr 1 w Żołędowie, opiekun Małgorzata Wolff
  37. Patryk Kątny, 13 lat – Specjalny Ośrodek szkolno – Wychowawczy w Tucholi
  38. Sylwia Lewandowska, 17 lat – Zespół Szkół Handlowych w Bydgoszczy, opiekun Joanna Maternowska
  39. Wiktoria Kolczyńska, 17 lat – Zespół Szkół Handlowych w Bydgoszczy, opiekun Joanna Maternowska
  40. Żaneta Pleszyńska, 18 lat – Zasadnicza Szkoła Zawodowa nr 5 w Bydgoszczy, opiekun Karolina Unger - Dudek

ozdoby choinkowe - album