Oferujemy

OGNISKA

NOCLEGI

IMPREZY OKOLICZNOŚCIOWE

KONFERENCJE

ZAJĘCIA DYDAKTYCZNE

WYNAJEM POMIESZCZEŃ

losowe0018.jpg

Jesteśmy na Facebook'u

Generacja Czystej Energii

Fundacja Wspierania Inicjatyw Ekologicznych

PostHeaderIconW świece płazów i gadów - WYNIKI

Na konkurs plastyczny "W świecie płazów i gadów" napłynęły 493 prace z 69 placówek oświatowych województwa kujawsko-pomorskiego.

Komisja przyznała ex aequo miejsce pierwsze dla następujących prac:

  1. Krzysztof Kaliński, lat 6 – Przedszkole nr 6 w Bydgoszczy, opiekun Iwona Rościszewska
  2. Zuzanna Sztybel, lat 5 – Przedszkole nr 9 w Bydgoszczy, opiekun Grażyna Bagan
  3. Aleksandra Sielska, lat 5 – Przedszkole nr 16 w Bydgoszczy, opiekun Elżbieta Bąbolewska
  4. Maria Gruszczyńska, lat 6 – Przedszkole nr 34 w Bydgoszczy, opiekun Joanna Koźlak, Dorota Szmytkowska
  5. Borys Kołata, lat 4,5 – Przedszkole Niepubliczne „Jagódka” w Bydgoszczy, opiekun Anna Stasiak – Lewandowska
  6. Wiktoria Cyra, lat 6  - Przedszkole Niepubliczne „Promyczek” w Bydgoszczy, opiekun Agnieszka Cholewińska
  7. Jan Szymański, lat 5 – Przedszkole Dzieciątka Jezus w Bydgoszczy, opiekun Marlena Różniak
  8. Natalia Fabian, lat 4 – Przedszkole Niepubliczne „Muminki” w Bydgoszczy
  9. Inga Wojtycka, 5 lat – Niepubliczne Przedszkole Anglojęzyczne „Tęczowa Kraina” w Niemczu, opiekun Anna Górecka

10. Miłosz Latkowski, lat 9 – Szkoła Podstawowa nr 9 w Bydgoszczy, opiekun Aleksandra Bukowska

11. Kaja Wójcik, kl. IIIc – Szkoła Podstawowa nr 14 w Bydgoszczy, opiekun Beata Michalik

12. Monika Sujkowska, kl. IId – ZS nr 27, Szkoła Podstawowa nr 64 w Bydgoszczy, opiekun Katarzyna Satke

13. Oliwia Gelert, kl IIb – Szkoła Podstawowa nr 66 w Bydgoszczy, opiekun Maria Brychczyńska

14. Oliwia Kusz, kl. IIIc – Szkoła Podstawowa nr 67 w Bydgoszczy, opiekun Bożena Walczak

15. Karolina Strach, lat 10 – Młodzieżowy Dom Kultury nr 2 w Bydgoszczy, opiekun Małgorzata Lewandowska

16. Lena Żygowska, lat 7 – Szkoła Podstawowa w Osielsku, opiekun Ewa Sójka

17. Emilia Wiśniewska, lat 9 – Szkoła Podstawowa w Osiu, opiekun Jolanta Nagórska

18. Anna Wszołek, lat 9 – Szkoła Podstawowa w Maksymilianowie, opiekun Paulina Bartoszak

19. Aurelia Świerczyńska, lat 8 – Szkoła Podstawowa w Krąplewicach, opiekun Teresa Murawska

20. Kacper Polanowski, kl. IId – Szkoła Podstawowa nr 3 w Mogilnie, opiekun A. Schulz

21. Zuzanna Piwowar, lat 7 – Zespół Szkół w Wojnowie, opiekun Wiesława Kłosińska

22. Patryk Siegert, lat 8 – Szkoła Podstawowa nr 2 w Koronowie, opiekun Jolanta Wanczura

23. Tomasz Talaśka, kl. II – Szkoła Podstawowa w Kiełpinie, opiekun Lidia Landmesser

24. Kinga Sakwińska, lat 8 – Szkoła Filialna w Wielkiej Kloni, opiekun Maria Anhalt

25. Nadia Akrout, kl. IIId – Szkoła Podstawowa nr 14 we Włocławku, opiekun Magdalena Rosol

26. Zuzanna Piszczek, lat 7 – Zespół Szkół nr 1 w Sępólnie Krajeńskim, opiekun H. Rudnik

27. Antoni Drogowski, lat 7 – Szkoła Podstawowa we Wronowach, opiekun Lena Drogowska

28. Aleksandra Paluszak, lat 6 – Szkoła Podstawowa w Polanowicach, opiekun Marta Maruszak

29. Dominika Kogut, lat 9 – Szkoła Podstawowa w Złotnikach Kujawskich, opiekun Celina Kopydłowska

30. Maja Radomska, lat 6 – Szkoła Podstawowa w Parchaniu, opiekun Anna Drejs

 

NAGRODA SPECJALNA Leśnego Parku Kultury i Wypoczynku „Myślęcinek” w Bydgoszczy – Sandra Zabel, kl. Ic ze Szkoły Podstawowej nr 14 w Bydgoszczy, opiekun Wiesława Binkowska-Wójcik

NAGRODA SPECJALNA Ogrodu Zoologicznego w Bydgoszczy – Dawid Czechowski, lat 10 ze Szkoły Podstawowej nr 60 w Bydgoszczy, opiekun Patrycja Giętkowska

Uroczyste podsumowanie i wręczenie dyplomów i nagród odbędzie się 29 kwietnia o godz.13.00 w siedzibie Centrum (dojazd ulicą jeździecka i Hipiczną)