Oferujemy

OGNISKA

NOCLEGI

IMPREZY OKOLICZNOŚCIOWE

KONFERENCJE

ZAJĘCIA DYDAKTYCZNE

WYNAJEM POMIESZCZEŃ

losowe0238.jpg

Jesteśmy na Facebook'u

Generacja Czystej Energii

Fundacja Wspierania Inicjatyw Ekologicznych

PostHeaderIconArcydzieła z odpadów - WYNIKI

Na konkurs "Arcydzieła z odpadów" napłynęły 363 prace z 65 placówek województwa kujawsko - pomorskiego.

W związku z bardzo dużą ilością i pomysłowością prac komisja konkursowa postanowiła przyznać I miejsca i wyróżnienia w dwóch kategoriach wiekowych. Przyznana została również nagroda specjalna.

Uroczyste podsumowanie, wręczenie dyplomów i upominków odbędzie się w piątek 8 maja o godz. 13.00 w siedzibie Centrum na terenie Leśnego Parku Kultury i Wypoczynku "Myślęcinek" w Bydgoszczy (dojazd ul. Jeździecka, Hipiczna od strony miejscowości Niemcz). Zapraszamy wszystkich laureatów!

zdjęcia

KATEGORIA WIEKOWA DO LAT 7

I  MIEJSCE:

- Iga Markiewicz, lat 4 – Przedszkole nr 16 w Bydgoszczy, opiekun Hanna Ciołek (dinozaur)

- Jan Krauza, lat 7 – Szkoła Podstawowa nr 46 w Bydgoszczy, opiekun Ewa Pokojska (ośmiornica)

- Maciej Koziński, lat 5 – Przedszkole Niepubliczne Zameczek II w Osielsku, opiekun Magdalena Adach, Anna Grygiel (mega zamek)

- Julia Sobiereiska – Szkoła Podstawowa nr 14 w Bydgoszczy, opiekun Wiesława Binkowska-Wójcik (robot)

- Filip Parada, lat 5 – Szkoła Podstawowa w Polanowicach, opiekun Marta Babińska (tor samochodowy)

- Hubert Buller, lat 7 – Zespół Szkół w Wojnowie, opiekun Wisława Kłosińska (piłkarzyki)

- Bartosz Rybarczyk, lat 7 – Zespół Szkół nr 1 w Sępólnie Krajeńskim, opiekun Hanna Rudnik (piesek)

- Mateusz Stanisławski, lat 7 – Publiczna Szkoła Podstawowa w Jeziorach Wielkich, opiekun Małgorzata Hajdrych (kombajn)

- Jakub Kucharski, lat 6 – Szkoła Filialna w Wielkiej Kloni, opiekun Alicja Kończyńska (bocian)

- Zofia Piergies, kl. Id – Szkoła Podstawowa nr 4 w Nakle nad Notecią, opiekun Joanna Smorawińska (królowa odpadów)

WYRÓŻNIENIA:

- Malwina Kulczewska, lat 5 – Przedszkole Niepubliczne „Elektromontaż Pomorski” w Bydgoszczy, opiekun Hanna Tymoszczuk (kot)

- Oliwia Chudzińska, lat 3 – Przedszkole Niepubliczne „Bajkolandia” w Bydgoszczy, opiekun Karolina Pawlewicz, Sylwia Szczerbiak (kulko-tor)

- Filip Barański, lat 5 – Przedszkole Niepubliczne „Przedszkolna Chatka”
w Bydgoszczy, opiekun Barbara Piotrowska (akwarium)

- Zofia Dolata, lat 6 – Przedszkole Niepubliczne „Ludzikowo” w Bydgoszczy, opiekun Ewa Czapiewska (świecznik)

- Julia Krupa, kl. Id – Szkoła Podstawowa nr 65 w Bydgoszczy, opiekun Małgorzata Łucka (motyl)

- Aleksandra Majkowska, lat 7 – Szkoła Podstawowa nr 56 w Bydgoszczy, opiekun Małgorzata Balewicz (piesek-skarbonka)

- Albert Kurland, lat 7 – Szkoła Podstawowa w Osielsku, opiekun Sylwia Kurland (robot)

- Piotr Jabłoński, lat 7 – Szkoła Podstawowa w Niemczu, opiekun Mariola Siuda (mucha)

- Hubert Wojnowski, lat 7 – Szkoła Podstawowa nr 2 w Koronowie, opiekun Beata Schalska (pająk)

- Zuzanna Piwowar, lat 7 – Zespół Szkół w Wojnowie, opiekun Wiesława Kłosińska (bukiet)

NAGRODA SPECJALNA za zestaw instrumentów muzycznych dla Przedszkola nr 39 „Sto Pociech” w Bydgoszczy (opiekunowie: Lidia Poterek, Małgorzata Turzyńska, M. Gonczar, M. Meller)

 

KATEGORIA WIEKOWA OD LAT 8

I  MIEJSCE:

- Jakub Tonder, lat 12 – Szkoła Podstawowa nr 38 w Bydgoszczy, opiekun Julia Kuklińska (wiatrak)

- Marta Kozera, kl. V – Szkoła Podstawowa nr 66 w Bydgoszczy, opiekun Grażyna Chylak (kopertówka)

- Jakub Krawczyński, kl. IV – Szkoła Podstawowa nr 4 w Bydgoszczy, opiekun Beata Łada (samolot)

- Cyprian Rzyduch, kl. Vs – Szkoła Podstawowa nr 4 w Bydgoszczy, opiekun Grażyna Chylak (lampa)

- Paulina Kwaśniewska, lat 15 – Gimnazjum nr 22 w Bydgoszczy, opiekun Małgorzata Ulanowska-Dylik (lampka-koszyk)

- Helena Zwierzchowska, lat 17 – Zespół Szkół Handlowych w Bydgoszczy, opiekun Izabela Grosicka (sukienka)

- Milena Łukasiewicz, lat 12 – Szkoła Podstawowa nr 2 w Koronowie, opiekun Jolanta Domek) (kapelusz i buty z papierowej wikliny)

- Jakub Lipka, lat 8 – Szkoła Podstawowa w Skępem, opiekun Mirosława Krasińska (zając)

- Jakub Pietrzak, lat 9 – Szkoła Podstawowa w Cekcynie, opiekun Jadwiga Rosół (żyrafa)

- Kamil Urban, lat 16 – Gimnazjum nr 3 w Toruniu, opiekun Ewa Szatkowska (pingwiny)

WYRÓŻNIENIA:

Mateusz Kranc, lat 11 – Zespół Szkół nr 19, Szkoła Podstawowa nr 25 w Bydgoszczy, opiekun Dorota Lisiecka-Ziuzia (bocian)

Zuzanna Pankowska, lat 8 – Zespół Szkół nr 19, Szkoła Podstawowa nr 25 w Bydgoszczy, opiekun Ewa Kapczyńska (domek dla lalek)

- Beata Cieślińska, lat 11 – Szkoła Podstawowa nr 56 w Bydgoszczy, opiekun Bogdan Galicz (stworek)

Kaja Socha, 12 lat – Szkoła Podstawowa w Złotnikach Kujawskich, opiekun Celina Kopydłowska (zestaw drewnianych zabawek)

- Katarzyna Michalak, lat 11 – Szkoła Podstawowa w Złotnikach Kujawskich, opiekun Celina Kopydłowska (misa)

- Kacper Komór, lat 12 – Publiczna Szkoła Podstawowa w Jeziorach Wielkich, opiekun Renata Małecka (Eko-torba)

- Jacek Olkiewicz, lat 11 – Szkoła Podstawowa w Skępem, opiekun Edyta Cymerman (bukiet kwiatów)

- Dawid Romanik, kl. Va – Szkoła Podstawowa w Osielsku, opiekun Mirosława Kowalczyk (jajo)

- Krystian Rucki, lat 9 – Szkoła Podstawowa w Kiełpinie, opiekun Hanna Szmelter (stojak na biżuterię)

- Kacper Brzozowski, lat 16 – Gimnazjum nr 3 w Toruniu, opiekun Ewa Szatkowska (lampka)