Oferujemy

OGNISKA

NOCLEGI

IMPREZY OKOLICZNOŚCIOWE

KONFERENCJE

ZAJĘCIA DYDAKTYCZNE

WYNAJEM POMIESZCZEŃ

losowe0085.jpg

Jesteśmy na Facebook'u

Generacja Czystej Energii

Fundacja Wspierania Inicjatyw Ekologicznych

PostHeaderIconZ ekologia bez granic 2015 WYNIKI

Tegoroczny konkurs "Z ekologią bez granic" odbył się pod inspirującym tytułem "Życiodajna woda". Z 70 placówek z całego województwa napłynęły: 72 wiersze, 69 zdjęć i 340 prac plastycznych w różnych technikach.

Po długich i niełatwych obradach komisje konkursowe w składzie: Alina Rzepecka (poetka), Grażyna Szlachta (malarka), Henryk Narewski (malarz, animator kultury), Witold Kozak (malarz, rzeźbiarz, krytyk sztuki), Janusz Michalski (fotograf), Olechna Wojtecka (prezes Stowarzyszenia K-PCEE), Marek Błaszek (Stowarzyszenie K-PCEE) i Beata Michałek (koordynator konkursu) postanowiły przyznać następujące nagrody i wyróżnienia:

KATEGORIA MALARSTWO

I miejsce:       Andrzej Kurasiak, 5 lat – Przedszkole Niepubliczne „Ludzikowo” w Bydgoszczy, opiekun Ewa Czapiewska

II miejsce: Katarzyna Sójka, 7 lat – Zespół Szkół w Osielsku, opiekun Ewa Sójka

II miejsce:      Miłosz Marciniak, 9 lat – Zespół Szkół nr 27 w Bydgoszczy, opiekun Katarzyna Przybylska

III miejsce:     Marta Wojtasik, 8 lat – Młodzieżowy Dom Kultury nr 5 w Bydgoszczy, opiekun Jan Zyśk

III miejsce: Iga Szłoda, 7 lat – Młodzieżowy Dom Kultury nr 5 w Bydgoszczy, opiekun Jan Zyśk

Wyróżnienia:

Michał Ratajczak, 6 lat – Przedszkole Niepubliczne „Chatka Puchatka” w Osielsku, opiekun Alicja Chęsy

Agata Koperska, 5 lat – Przedszkole Niepubliczne „Muminki” w Bydgoszczy, opiekun Ewelina Rutecka, Krystyna Żubka

Jakub Narloch, 11 lat – Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Tucholi, opiekun Krystyna Buczkowska

Miłosz Ozdarski, 8 lat – Zespół Szkół nr 27 w Bydgoszczy, opiekun Katarzyna Przybylska

Mateusz Szymczyk, lat 9 – Zespół Szkół nr 27 w Bydgoszczy, opiekun Katarzyna Satke

Antoni Koszowski, 15 lat – Zespół Szkół Katolickich w Bydgoszczy, opiekun Joanna Senska

Zuzanna Ćwiok, 15 lat - Zespół Szkół Katolickich w Bydgoszczy, opiekun Joanna Senska

 

KATEGORIA TECHNIKA DOWOLNA

Grand Prix:   Nina Wyrwa, 4 lata – Przedszkole nr 43 „U Krecika Szybownika” w Bydgoszczy, opiekun Małgorzata Szczepaniak

I miejsce:       Martyna Bachar, 11 lat – Szkoła Podstawowa Nr 1 w Świeciu, opiekun Małgorzata Krenkowska-Chmara

II miejsce: Julia Stawicka, 9 lat – Zespół Szkół nr 21 w Bydgoszczy, opiekun Anna Paliga-Gontarek

II miejsce:      Nadia Kornaszewska, 4 lata – Przedszkole nr 43 „U Krecika Szybownika” w Bydgoszczy, opiekun Małgorzata Szczepaniak

III miejsce:     Filip Szczepaniak, kl. IIIb – Zespół Szkół Integracyjnych w Inowrocławiu

III miejsce:     Anna Żabierek, 8 lat – Szkoła Podstawowa w Złotnikach Kujawskich, opiekun Celina Kopydłowska

Wyróżnienia:

Mikołaj Terpiłowski, 4 lata – Przedszkole Niepubliczne „Biedroneczka” w Bydgoszczy, opiekun Malwina Kamińska

Julia Drejs, 12 lat – Szkoła Podstawowa w Ośniszczewku, opiekun Małgorzata Komorowska

Paulina Ponichtera, 11 lat – Szkoła Podstawowa nr 18 w Bydgoszczy, opiekun Katarzyna Rodak

Emilia Cupał, 7 lat – Szkoła Podstawowa nr 66 w Bydgoszczy, opiekun Ewa Misko

Wiktoria Janik, 16 lat – Liceum Ogólnokształcące nr 1 w Grudziądzu, opiekun Bożena Wojdyło

 

KATEGORIA FOTOGRAFIA

I miejsce: Natalia Bross, 13 lat – Zespół Szkół w Osielsku, opiekun Emilia Konieczka

II miejsce: Mateusz Meyka, 14 lat – Gimnazjum nr 23 w Bydgoszczy, opiekun Małgorzata Kamińska

III miejsce: Oliwia Siekierska, 17 lat – Zespół Szkół Ekonomiczno-Administracyjnych w Bydgoszczy, opiekun Aleksandra Rafińska

Wyróżnienia:

Amelia Politowicz, 11 lat – Szkoła Podstawowa nr 20 w Bydgoszczy, opiekun Anna Wereszczyńska

Julia Klinger, 12 lat – Szkoła Podstawowa nr 38 w Bydgoszczy, opiekun Julia Kuklińska

Justyna Kopeć, 15 lat – Gimnazjum nr 23 w Bydgoszczy, opiekun Małgorzata Kamińska

Dominika Jankowska, kl. IIIb – Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 5 w Bydgoszczy, opiekun Grażyna Burczyk

Aleksandra Piotrowska, 17 lat – Zespół Szkół w Skępem, opiekun Agnieszka Żuchowska

Anna Gaszyńska, 17 lat – Zespół Szkół Ekonomiczno-Administracyjnych w Bydgoszczy, opiekun Aleksandra Rafińska

 

KATEGORIA POEZJA

I miejsce: Natalia Gotowalska, 10 lat – Szkoła Podstawowa nr 20 w Bydgoszczy, opiekun Anna Wereszczyńska

I miejsce: Marika Przybylska, 15 lat – Gimnazjum nr 23 w Bydgoszczy, opiekun Danuta Stentka

I miejsce: Virginia Flieger, 18 lat – Liceum Ogólnokształcące nr 8 w Bydgoszczy, opiekun Iwona Ulatowska-Raczyńska

II miejsce: Marta Kaczmarek, 10 lat – Szkoła Podstawowa nr 20 w Bydgoszczy, opiekun Anna Wereszczyńska

II miejsce: Klaudia Kolawa, 18 lat – Zespół Szkół w Skępem, opiekun Agnieszka Żuchowska

III miejsce: Paulina Mareczko, kl. IVa – Zespół Szkół w Łubiance

III miejsce: Maria Żuchowska, 11 lat – Zespół Szkół w Skępem, opiekun Jacek Płoszyński

Wyróżnienia:

Zuzanna Ochocińska, 5 lat – Przedszkole Niepubliczne „Muchomorek” w Bydgoszczy, opiekun Małgorzata Sierant

Tomasz Mizikowski, 7 lat – Szkoła Podstawowa nr 65 w Bydgoszczy

Julia Gierszewska, 11 lat – Szkoła Podstawowa nr 20 w Bydgoszczy, opiekun Alina Radomska

Wyróżnienie specjalne:

Maciej i Hanna Kulczyk z mamą – Przedszkole Niepubliczne „Muchomorek” w Bydgoszczy

 

NAGRODY SPECJALNE KUJAWSKO – POMORSKIEGO CENTRUM EDUKACJI EKOLOGICZNEJ

  1. Julia Szykanowska, 4 lata – Przedszkole Dzieciątka Jezus w Bydgoszczy, opiekun Justyna Kropidłowska
  2. Lena Skalska, 6 lat – Przedszkole nr 28 w Bydgoszczy, opiekun Ewa Wójciak-Kaczmarek, Marzenna Wolińska
  3. Nadia Łaszkiewicz, 5 lat – Przedszkole nr 16 w Bydgoszczy, opiekun Mariola Gołębiewska
  4. Martyna Chmielewska, 5 lat – Przedszkole Niepubliczne „Promyczek” w Bydgoszczy, opiekun Beata Rzeżuska
  5. Martyna Kurzyńska, 5 lat – Zespół Szkół w Osielsku, opiekun Aleksandra Lorenz
  6. Weronika Kamińska, 9 lat – Szkoła Podstawowa w Złotnikach Kujawskich, opiekun Celina Kopydłowska
  7. Róża Maćkowska, 12 lat – Szkoła Podstawowa nr 2 w Bydgoszczy, opiekun Arleta Fojucik
  8. Wiktoria Gawron, 11 lat – Szkoła Podstawowa  w Strzelnie, opiekun Ewa Mohylowska-Schellner
  9. Jeremiasz Dorszewski, 12 lat – Zespół Szkół nr 31 Specjalnych w Bydgoszczy, opiekun Joanna Bross
  10. Paulina Żelazna, 14 lat – Gimnazjum nr 2 w Świeciu, opiekun Maria Buksińska

 

Serdecznie gratulujemy i zapraszamy wszystkich nagrodzonych i wyróżnionych na uroczyste podsumowanie konkursu, które odbędzie się w siedzibie naszego Centrum w Myślęcinku (Polana Zacisze, dojazd ulicą Jeździecką a potem Hipiczną) we wtorek 8 grudnia o godz. 13.00!