Oferujemy

OGNISKA

NOCLEGI

IMPREZY OKOLICZNOŚCIOWE

KONFERENCJE

ZAJĘCIA DYDAKTYCZNE

WYNAJEM POMIESZCZEŃ

losowe0141.jpg

Jesteśmy na Facebook'u

Generacja Czystej Energii

Fundacja Wspierania Inicjatyw Ekologicznych

PostHeaderIconEKOŚWIĘTA - podsumowanie

Na konkurs pod hasłem EKOŚWIĘTA napłynęło 108 ozdób choinkowych z 28 placówek oświatowych województwa kujawsko-pomorskiego. Komisja konkursowa postanowiła przyznać następujące nagrody i wyróżnienia:

 

I miejsce:      Alan Zrobczyński, 11 lat – Publiczna Szkoła Podstawowa w Jeziorach Wielkich, opiekun Renata Małecka

II miejsce: Martyna Lechowicz, 14 lat – Gimnazjum w Brąchnowie, opiekun Marzanna Piórkowska

II miejsce:     Anna Gendek, 9 lat – Zespół Szkół w Łubiance, opiekun Hanna Hermann

III miejsce:    Natalia Marciniak, 11 lat – Zespół Szkół w Osielsku, opiekun Ewa Sójka

III miejsce:    Maria Żuchowska, 11 lat – Szkoła Podstawowa w Skępem, opiekun Karolina Muszyńska

Wyróżnienia:

Dominika Ronkiewicz, 12 lat – Zespół Szkół nr 15 w Bydgoszczy, opiekun Bożena Parulska-Pindelska

Alicja Omińska, 11 lat – Szkoła Podstawowa nr 20 w Bydgoszczy, opiekun Małgorzata Grynienko

Amelia Trepka, 11 lat – Zespół Szkół w Osielsku, opiekun Jadwiga Polacka

Amelia Głowacka, 11 lat – Szkoła Podstawowa w Gniewkówcu, opiekun Irena Kopyszka

Natalia Serwaczak, 13 lat – Gimnazjum nr 28 w Bydgoszczy, opiekun Kamila Steltmann

Karolina Karnowska, 17 lat – Zespół Szkół Leśnych i Agrotechnicznych w Tucholi, opiekun Jolanta Węckowska

Wiktoria Sieracka, 16 lat – Technikum Leśne w Tucholi, opiekun Lucyna Chylewska

Weronika Małkowska, 16 lat – Zasadnicza Szkoła Zawodowa nr 5 w Bydgoszczy, opiekun Edyta Nowak

 

Na konkurs "Kartka choinka pachnąca" napłynęło 605 prac z 67 placówek oświatowych województwa kujawsko-pomorskiego. Komisja konkursowa postanowiła przyznać równorzędne I miejsca w dwóch kategoriach wiekowych: do lat 8 i od lat 9. Poniżej lista laureatów:

KATEGORIA  DO LAT 8

Nagrody:

Aleksander Jankowski, 8 lat – Zespół Szkół nr 15 w Bydgoszczy, opiekun Anna Dutkowska

Alicja Maliszewska, 7 lat – Szkoła Podstawowa w Świekatowie, opiekun Katarzyna Szeidrowska

Amelia Woda, 6 lat – Niepubliczna Szkoła Podstawowa „4 Pory Roku” w Cielu, opiekun Iwona Kuziemska

Anna Kurdziel, 5 lat – Przedszkole Niepubliczne „Chatka Puchatka” w Osielsku, opiekun Alicja Chęsy

Antoni Rosiński, 6 lat – Publiczna Szkoła Podstawowa w Jeziorach Wielkich, opiekun Małgorzata Hajdrych

Borys Woźny, 4 lata – Przedszkole Niepubliczne „Bajkolandia” w Bydgoszczy, opiekun Beata Rychlewska

Ignacy Dębski, 5 lat – Szkoła Podstawowa w Gniewkówcu, opiekun Urszula Strzelecka

Kacper Gronowski, 6 lat – Szkoła Podstawowa nr 4 w Inowrocławiu, opiekun K. Paluszak

Krystian Barczyński, 4 lata – Przedszkole nr 12 w Bydgoszczy, opiekun Dorota Wenc, Mariola Pawlak

Laura Żerebiec; 5,5 lat

Lena Woźniak, 7 lat – Szkoła Podstawowa nr 60 w Bydgoszczy, opiekun Katarzyna Nowakowska

Marcin Warchał, 7 lat – Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Strzelnie, opiekun Anna Rychlewska

Marta Kania, 5 lat – Szkoła Podstawowa w Kiełpinie, opiekun Ewa Januszewska

Marta Ozga, 7 lat – Szkoła Podstawowa nr 66 w Bydgoszczy, opiekun Ewa Misko

Natalia Kuklińska, 5 lat – Przedszkole Samorządowe nr 1 w Czersku, opiekun Joanna Żywicka, Ludwika Jakubowska

Oliwia Kutka, 8 lat – Szkoła Podstawowa nr 4 w Bydgoszczy, opiekun Lidia Fabiańska

Rozalia Gostomska, 7 lat – Szkoła Podstawowa nr 1 w Tucholi, opiekun Dorota Gabryel

Tomasz Mizikowski, 7 lat – Szkoła Podstawowa nr 65 w Bydgoszczy, opiekun Izabela Stawska

Wiktoria Okulska, 5 lat – Szkoła Podstawowa nr 64 w Bydgoszczy, opiekun Mariola Kaszubowska

Wiktor Kobus, 7 lat – Zespół Szkół nr 19 w Bydgoszczy, opiekun Joanna Wojciechowska, Kamila Rafalik

 

KATEGORIA OD LAT 9

Nagrody:

Aleksandra Krupa, 11 lat – Zespół Szkół w Łubiance, opiekun Hanna Hermann

Alicja Maławy, 9 lat – Zespół Szkół nr 15 w Bydgoszczy, opiekun Jolanta Szychulska

Jagoda Grobelna, 15 lat – Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Strzelnie, opiekun Anna Rychlewska

Jakub Narloch, 11 lat – Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Tucholi, opiekun Krystyna Buczkowska

Jakub Stempniewicz, 9 lat – Publiczna Szkoła Podstawowa w Jeziorach Wielkich, opiekun Izabela Krąkowska

Julia Drejs, 12 lat – Szkoła Podstawowa w Ośniszczewku, opiekun Małgorzata Komorowska

Julia Pałyga, 9 lat – Szkoła Podstawowa w Złotnikach Kujawskich, opiekun Celina Kopydłowska

Katarzyna Kędzierska, 18 lat – Zespół Szkół w Skępem, opiekun Monika Szwajkowska

Oliwia Nowosad, 12 lat – Szkoła Podstawowa nr 37 w Bydgoszczy, opiekun Iwona Albińska

Martyna Drożyńska, 11 lat – Zespół Szkół w Skępem, opiekun Karolina Muszyńska

Natalia Żakowicz, 9 lat – Zespół Szkół w Dobrczu, opiekun Katarzyna Pytlik, Agnieszka Wojna

Nina Bumażnik, 11 lat – Szkoła Podstawowa w Białych Błotach, opiekun Karolina Siadak

Tomasz Talaśka, 9 lat – Szkoła Podstawowa w Kiełpinie, opiekun Lidia Landmesser

Wiktoria Kowalikowska, 12 lat – Szkoła Podstawowa w Cekcynie, opiekun Maria Mickiewicz

Zofia Wróblewska, kl. IV – Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr 1 w Bydgoszczy, opiekun Honorata Glaza-Gulgowska

 

Uroczyste podsumowanie konkursu połączone z wystawą i wręczeniem upominków odbędzie się w czwartek 17 grudnia o godz. 12.00 w siedzibie Centrum na Polanie Zacisze w Myślęcinku (dojazd ul. Jeździecka i Hipiczną). ZAPRASZAMY!