Oferujemy

OGNISKA

NOCLEGI

IMPREZY OKOLICZNOŚCIOWE

KONFERENCJE

ZAJĘCIA DYDAKTYCZNE

WYNAJEM POMIESZCZEŃ

losowe0007.jpg

Jesteśmy na Facebook'u

Generacja Czystej Energii

Fundacja Wspierania Inicjatyw Ekologicznych

PostHeaderIconTajemniczy świat owadów - wyniki konkursu

Na konkurs plastyczny "Tajemniczy świat owadów" napłynęły 304 prace z 44 placówek z województwa kujawsko-pomorskiego. Komisja konkursowa postanowiła przyznać 34 równorzędne pierwsze miejsca oraz wyróżnić nagrodą specjalną dwie klasy.

Uroczyste podsumowanie odbędzie się 20 kwietnia (środa) o godz. 13.00 w naszej siedzibie w Myślęcinku (dojazd ul. Jeździecką i Hipiczną)! Zapraszamy!

Poniżej lista laureatów:

  1. Agata Koperska, lat 5 – Przedszkole Niepubliczne „Muminki” w Bydgoszczy, opiekun Ewelina Rutecka, Ewelina Lewandowska
  2. Anna Dolata, lat 5 – Przedszkole Niepubliczne „Ludzikowo”  w Bydgoszczy, opiekun Ewa Czapiewska
  3. Blanka Chruścicka, lat 5 – Zespół Szkół w Borównie, Przedszkole Samorządowe, opiekun Barbara Kadow
  4. Dominik Durszewicz, lat 6 – Przedszkole Niepubliczne „O to chodzi” w Bydgoszczy, opiekun Ewa Leske
  5. Izabela Kulpa, lat 6 – Przedszkole Dzieciątka Jezus w Bydgoszczy, opiekun Eliza Duzdowska
  6. Julia Jakubek, lat 6 – Przedszkole Niepubliczne „Kolorowe Kredki” w Bydgoszczy, opiekun Aleksandra Rębacz
  7. Julia Kurgan, lat 5 – Przedszkole Niepubliczne „Biedroneczka” w Bydgoszczy, opiekun Alina Prywer
  8. Julia Nawrocka, lat 6 – Przedszkole Niepubliczne „Elf”  w Bydgoszczy, opiekun Anna Chyba
  9. Karolina Grobelska, lat 6 – Przedszkole Niepubliczne „Chatka Puchatka” w Osielsku, opiekun Alicja Chęsy

10. Karolina Jasińska, lat 5 – Przedszkole Publiczne „Iguś” w Bydgoszczy, opiekun Paulina Sabacińska

11. Karol Szcześniak, lat 4 – Przedszkole nr 80 w Bydgoszczy, opiekun Wiesława Dix, Mariola Kazimierczak

12. Maja Małek, lat 6 – Niepubliczne Przedszkole Anglojęzyczne „Tęczowa Kraina” w Niemczu, opiekun Anna Górecka

13. Marta Tokarska, lat 5 – Przedszkole Niepubliczne „Przedszkolna Chatka” w Bydgoszczy, opiekun Marta Tustanowska

14. Michalina Prochowska, lat 6 – Przedszkole nr 33 w Bydgoszczy, opiekun Małgorzata Neumann, Hanna Górska

15. Miłosz Lewicki, lat 5 – Przedszkole Niepubliczne „Humpty Dumpty” w Żołedowie, opiekun Elżbieta Bojdo

16. Nadia Łaszkiewicz, lat 5 – Przedszkole nr 16 w Bydgoszczy, opiekun Hanna Ciołek

17. Natalia Radej, lat 5 – Przedszkole nr 9 w Bydgoszczy, opiekun Beata Tupajka

18. Wiktoria Rogulska – Przedszkole Niepubliczne „Ekolaki” w Bydgoszczy, opiekun Joanna Jaworska

19. Aleksandra Nowakowska, kl. IIf – Szkoła Podstawowa nr 65 w Bydgoszczy, opiekun Magdalena Nowakowska

20. Amelia Szwarc, lat 8 – Zespół Szkół nr 29 w Bydgoszczy, opiekun Joanna Lepa

21. Adrian Leonowicz – Zespół Szkół nr 10 w Bydgoszczy, opiekun Marta Żukierska

22. Dominika Maćkowska, lat 9 – Szkoła Podstawowa nr 56 w Bydgoszczy, opiekun Ewa Czyżewska

23. Eryk Kędzia, kl. IIIb – Szkoła Podstawowa nr 35 w Bydgoszczy, opiekun Katarzyna Sobolewska

24. Hanna Piotrowska, kl. IId – Zespół Szkół nr 21 w Bydgoszczy, opiekun Małgorzata Grynienko

25. Joanna Piasecka, lat 9 – Młodzieżowy Dom Kultury nr 2 w Bydgoszczy, opiekun Małgorzata Lewandowska

26. Kornelia Szóstak, lat 7 – Szkoła Podstawowa w Kiełpinie, opiekun Hanna Szmelter

27. Laura Żurawska, lat 8 – Szkoła Podstawowa nr 58 w Bydgoszczy

28. Maja Wiklak, kl. Id – Szkoła Podstawowa nr 14 we Włocławku, opiekun Magdalena Rosol

29. Monika Leśnicka, lat 9 – Szkoła Podstawowa w Ośniszczewku, opiekun Jadwiga Przybylska

30. Natalia Kaczmarek, lat 8 – Szkoła Podstawowa w Osielsku, opiekun Ewa Sójka

31. Patryk Andrearczyk – Szkoła Filialna w Suchej, opiekun Marzena Romanowska

32. Weronika Kamińska, lat 9 – Szkoła Podstawowa w Złotnikach Kujawskich, opiekun Celina Kopydłowska

33. Zuzanna Bracikowska, Szkoła Podstawowa nr 25 w Bydgoszczy, opiekun Agnieszka Zielińska-Kranc

34. Zuzanna Pastuszak, lat 7 – Zespół Szkół w Borównie, opiekun Zuzanna Rynolt

 

NAGRODA SPECJALNA Ogrodu Zoologicznego w Bydgoszczy dla klasy III c z Zespołu Szkół nr 27, Szkoły Podstawowej nr 64 w Bydgoszczy, opiekun Katarzyna Przybylska

NAGRODA SPECJALNA Ogrodu Zoologicznego w Bydgoszczy dla klasy III d z Zespołu Szkół nr 27, Szkoły Podstawowej nr 64 w Bydgoszczy, opiekun Katarzyna Satke