Oferujemy

OGNISKA

NOCLEGI

IMPREZY OKOLICZNOŚCIOWE

KONFERENCJE

ZAJĘCIA DYDAKTYCZNE

WYNAJEM POMIESZCZEŃ

losowe0177.jpg

Jesteśmy na Facebook'u

Generacja Czystej Energii

Fundacja Wspierania Inicjatyw Ekologicznych

PostHeaderIconZ ekologią bez granic - WYNIKI

Kolejna edycja konkursu "Z ekologią bez granic" za nami. W tym roku temat brzmiał "bo przyroda w Polsce jest ciekawa". Napłynęły do nas z różnych stron naszego województwa i z różnych typów placówek 504 prace w trzech kategoriach: praca plastyczna, fotografia i poezja.

Uroczyste podsumowanie konkursu połączone z otwarciem wystawy odbędzie się 8 grudnia (czwartek) o godz. 13.00 w siedzibie Centrum (dojazd ul. Jeździecką i Hipiczną).

Komisje konkursowe ( w nich m. in. Alina Rzepecka - poetka, Janusz Michalski - fotografik, Henryk Narewski - artysta-plastyk) po trudnych naradach postanowiły przyznać następujące nagrody i wyróżnienia:

KATEGORIA  PRACA PLASTYCZNA

I miejsce: Robert Strzedziński, kl. Id – Szkoła Podstawowa nr 64 w Bydgoszczy, opiekun Katarzyna Satke

II miejsce: Antonina Staniszewska, kl. V – Katolicka Szkoła Podstawowa w Bydgoszczy, opiekun Joanna Senska

II miejsce:  Laura Dygasiewicz, 10 lat – Młodzieżowy Dom Kultury nr 3 w Bydgoszczy, opiekun Paweł Cywiński

III miejsce:  Kamila Knapik, kl. Id – Szkoła Podstawowa nr 64 w Bydgoszczy, opiekun Katarzyna Satke

III miejsce: Monika Łyczywek, 19 lat – Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Tucholi, opiekun Wiesława Kłosowska

Wyróżnienia:

Hanna Krzysiak, 4 lata – Gminne Przedszkole „Wróżka” w Białych Błotach, opiekun Bernadeta Każarnowicz, Agnieszka Szeremeta

Lidia Waligórska; 3,5 lat – Przedszkole Niepubliczne „Muminki” w Bydgoszczy, opiekun Ewelina Rutecka, Małgorzata Lewandowska

Zosia Kostencka, 4 lata – Przedszkole nr 12 „Sówka” w Bydgoszczy, opiekun Katarzyna Bany, Grażyna Bruska

Lena Pochwałowska, 6 lat – Tucholski Ośrodek Kultury w Tucholi, opiekun Katarzyna Piotrowska

Emilia Cupał, 7 lat – Szkoła Podstawowa nr 66 w Bydgoszczy, opiekun Ewa Misko

Anna Przymus, 9 lat – Młodzieżowy Dom Kultury nr 3 w Bydgoszczy, opiekun Izabela Przymus

Maja Wiśniewska, kl. Ic – Szkoła Podstawowa nr 64 w Bydgoszczy, opiekun Katarzyna Przybylska

Izabela Okulska, kl. IIe – Szkoła Podstawowa nr 64 w Bydgoszczy, opiekun Katarzyna Satke

Maria Łoboda, 8 lat – Pałac Młodzieży w Bydgoszczy, opiekun Tomasz Karcz

Marta Okońska, kl. II gim – Zespół Szkół Katolickich w Bydgoszczy, opiekun Joanna Senska

KATEGORIA  FOTOGRAFIA

I miejsce: Dawid Kalinowski, 17 lat – Zespół Szkół Chemicznych w Bydgoszczy, opiekun Agata Faszcza

II miejsce: Milena Jułga, kl. IIIc – Gimnazjum im. J. Kochanowskiego w Nowej Wsi Wielkiej, opiekun Beata Kaczówka

III miejsce:   Julia Dalasińska, 15 lat – Zespół Szkół nr 20, Gimnazjum Sportowe nr 1 w Bydgoszczy, opiekun Anna Nowacka

III miejsce:   Kaja Woźniak, 17 lat – Zespół Szkół Chemicznych w Bydgoszczy, opiekun Agata Faszcza

Wyróżnienia:

Michalina Kotowska – Gimnazjum im. J. Kochanowskiego w Nowej Wsi Wielkiej, opiekun Ewa Szmyt

Julia Klinger, 13 lat – Gimnazjum Integracyjne nr 38 w Bydgoszczy, opiekun Jolanta Szczechowska

Agata Wojtala, 17 lat – Zespół Szkół Chemicznych w Bydgoszczy, opiekun Agata Faszcza

Amelia Maria Pawłowska, 10 lat – Szkoła Podstawowa nr 28 w Bydgoszczy, opiekun Małgorzata Bykowska

Kinga Brzykcy, 11 lat – Szkoła Podstawowa nr 2 w Szubinie, opiekun Agnieszka Mielczarek

KATEGORIA  POEZJA

I miejsce: Oliwia Wojciechowska, kl. Va – Szkoła Podstawowa nr 20 w Bydgoszczy, opiekun Anna Wereszczyńska

I miejsce:   Anna Domańska, kl. IIIa – Gimnazjum w Mroczy

I miejsce:    Natalia Derkowska, kl. IIIc – VIII Liceum Ogólnokształcące w Bydgoszczy opiekun Katarzyna Cegielska

II miejsce:   Julia Lewińska, kl. IVc – Szkoła Podstawowa nr 20 w Bydgoszczy, opiekunowie Alina Radomska, Katarzyna Pstrong

II miejsce:   Izabela Miler, 16 lat – Zespół Szkół w Skępem, opiekun Agnieszka Żuchowska

III miejsce:  Maria Żuchowska, kl. VIc – Miejski Zespół Szkół w Skępem, opiekunowie Edyta Cymerman, Jacek Płoszyński

III miejsce: Maksymilian Burak, kl. IIb – Gimnazjum w Nowej Wsi Wielskie, opiekun Beata Kaczówka

Wyróżnienia:

Inez Koralewska, 5 lat  - Przedszkole nr 43 „U Krecika Szybownika”  w Bydgoszczy” , opiekun Małgorzata Gałowicz

Julia Gierszewska, kl. VI – Szkoła Podstawowa nr 20 w Bydgoszczy, opiekun Alina Radomska

Paweł Smykowski, 11 lat – Szkoła Podstawowa nr 20 w Bydgoszczy, opiekun Arleta Kempa

Klaudia Kolawa 19 lat – Zespół Szkół w Skępem, opiekun Agnieszka Żuchowska

NAGRODY SPECJALNE KUJAWSKO – POMORSKIEGO CENTRUM EDUKACJI EKOLOGICZNEJ

Franciszek Bigus, 4 lata – Przedszkole nr 49 w Bydgoszczy, opiekun Katarzyna Łoś

Anna Płaczyńska, 10 lat – Szkoła Podstawowa nr 16 w Bydgoszczy opiekun Renata Watza

Jakub Karpiński, 8 lat – Młodzieżowy Dom Kultury nr 2 w Bydgoszczy, opiekun Małgorzata Lewandowska

Klaudia Kędzierska, 16 lat – Liceum Ogólnokształcące nr 8 w Bydgoszczy, opiekun Justyna Baranowska

Matylda Małecka, 8 lat – Szkoła Podstawowa w Złotnikach Kujawskich, opiekun Celina Kopydłowska

Weronika Buczkowska, 9 lat – Łabiszyński Dom Kultury w Łabiszynie, opiekun Maria Sikorska

Klaudia Nadolska, 10 lat – Szkoła Podstawowa w Gniewkówcu, opiekun Magdalena Drożdż

Małgorzata Jurak, kl. V – Szkoła Podstawowa w Sicienku, opiekun Monika Noińska-Swiniarska

Jakub Narloch,12 lat – Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Tucholi, opiekun Krystyna Buczkowska

Michalina Kołnierzak, kl. Ia – Gimnazjum im. J. Kochanowskiego w Nowej Wsi Wielkiej, opiekun Beata Kaczówka

O terminie uroczystego podsumowanie poinformujemy już wkrótce!