Oferujemy

OGNISKA

NOCLEGI

IMPREZY OKOLICZNOŚCIOWE

KONFERENCJE

ZAJĘCIA DYDAKTYCZNE

WYNAJEM POMIESZCZEŃ

losowe0146.jpg

Jesteśmy na Facebook'u

Generacja Czystej Energii

Fundacja Wspierania Inicjatyw Ekologicznych

PostHeaderIconEKOŚWIĘTA - wyniki

W tym roku na konkurs pod hasłem EKOŚWIĘTA napłynęło do nas 430 kartek świątecznych z 57 placówek województwa kujawsko-pomorskiego oraz 74 ozdoby choinkowe z 20 placówek. Komisja konkursowa miała trudne zadanie, ponieważ każda praca była wyjątkowa. Ostatecznie postanowiono przyznać następujące nagrody i wyróżnienia.

Uroczyste podsumowanie konkursu i wręczenie dyplomów i upominków odbędzie się we wtorek 20 grudnia o godz. 13.00 w siedzibie Centrum w Myślęcinku (dojazd ul. Jeździecką i Hipiczną)! Zapraszamy!

KONKURS "KARTKA CHOINKĄ PACHNĄCA

KATEGORIA  DO LAT 8

Nagrody:

-       Adam Kłosiński, 6 lat – Zespół Szkół w Osielsku, opiekun Katarzyna Rosołowska

-       Adam Matłosz, kl. I – Szkoła Podstawowa w Warszewicach

-       Agata Grabowska, kl. Ic – Szkoła Podstawowa nr 64 w Bydgoszczy, opiekun Katarzyna Przybylska

-       Aleksandra Wolkiewicz, 6 lat – Szkoła Podstawowa w Parchaniu, opiekun Anna Drejs

-       Alicja Markiewicz, 4 lata - Niepubliczne Przedszkole Anglojęzyczne „Tęczowa Kraina” w Niemczu, opiekun Karolina Libera

-       Antoni Miłek, kl. Ib – Zespół Szkół nr 14 w Bydgoszczy, opiekunowie Joanna Koszowska, Violetta Mrozińska

-       Antonina Gabrowska, 8 lat – Zespół Szkół nr 34 w Bydgoszczy, opiekun Milena Staszkiewicz

-       Blanka Szklarska, kl. Ia – Zespół Szkół nr 15 w Bydgoszczy, opiekun Jolanta Szychulska

-       Dagmara Knapik, 8 lat – Szkoła Podstawowa nr 64 w Bydgoszczy, opiekun Halina Krawczyk

-       Estera Porawska, 7 lat – Szkoła Podstawowa w Ośniszczewku, opiekun Magdalena Jankowska

-       Filip Hanyżewski, 6 lat – Przedszkole Niepubliczne „Chatka Puchatka” w Osielsku, opiekun Ilona Bryl-Posieczek

-       Filip Rębacz, 3 lata – Przedszkole Dzieciątka Jezus w Bydgoszczy, opiekun Emilia Ciszewska

-       Igor Frąckowiak, 4 lata – Szkoła Podstawowa w Gniewkówcu, opiekun Urszula Strzelecka

-       Lena Kuropatwa, 5 lat – Zespół Szkół w Osielsku, opiekun Aleksandra Lorenz

-       Lena Rasała, 4 lata – Przedszkole Niepubliczne „Promyczek” w Bydgoszczy, opiekun Elżbieta Rodzik

-       Michalina Ryńska, 4 lata – Przedszkole Niepubliczne „Przedszkolna Chatka” w Bydgoszczy, opiekun Marta Tustanowska

-       Natalia Duda, 6 lat – Przedszkole nr 33 „Jacek i Agatka” w Bydgoszczy, opiekunowie Agnieszka Kubera, Magdalena Szarkiewicz

-       Norbert Furtak, 6 lat – Przedszkole nr 16 w Bydgoszczy, opiekun Aleksandra Zysk

-       Olaf Kiljański, 7 lat – Zespół Szkół nr 26 w Bydgoszcz, opiekun Dagmara Wojciechowska

-       Rozalia Świeciak, 8 lat – Katolicka Szkoła Podstawowa w Bydgoszczy

-       Stanisław Mikołajczak, 5 lat – Domowe Przedszkole „Chata Skrzata” w  Osielsku, opiekun Daria Musolf

-       Tymon Lewandowski, 5 lat – Przedszkole Niepubliczne „Wesołe Serduszka” w Bydgoszczy, opiekun Mariola Jankowska

-       Tymoteusz Gaca, kl. IIb – Zespół Szkół w Borównie, opiekun Emilia Lewandowska

-       Weronika Fierek, 6 lat – Szkoła Podstawowa w Kiełpinie, opiekun Ewa Januszewska

-       Zofia Chachuła, 6 lat – Katolickie Niepubliczne Przedszkole św. Jadwigi Królowej w Bydgoszczy, opiekun Paulina Witkowska

 

KATEGORIA OD LAT 9

Nagrody:

-      Aniela Bogusz, 9 lat – Szkoła Podstawowa w Złotnikach Kujawskich, opiekun Celina Kopydłowska

-      Artur Banek, 10 lat – Szkoła Podstawowa w Gniewkówcu, opiekun Irena Kopyszka

-      Dominika Więzowska, kl. VIa – Szkoła Podstawowa im. A. A. Michelsona w Strzelnie, opiekun Ewa Mohylowska-Schellner

-      Gabriela Stawarz, 13 lat – Zespół Szkół Społecznych „Trójka” w Żninie, opiekun Katarzyna Piasecka-Kowalik

-      Igor Wernerowski, 10 lat – Szkoła Podstawowa w Warszewicach, opiekun Katarzyna Kępska

-      Jędrzej Kaczmarek, 12 lat – Zespół Szkół w Łochowie, opiekun Waldemar Ziółkowski

-      Julia Długosz, 11 lat – Szkoła Podstawowa w Krusinie, opiekun Dorota Stupowska

-      Justyna Skrzypczak, 9 lat – Szkoła Podstawowa w Ośniszczewku, opiekun Jadwiga Przybylska

-      Kajetan Sławeta, kl. VIb – Zespół Szkół nr 15 w Bydgoszczy, opiekun Jolanta Szychulska

-      Małgorzata Remiezowicz, 9 lat – Szkoła Podstawowa nr 64 w Bydgoszczy, opiekun Dorota Balcerzak

-      Michalina Kaczanowska, 9 lat – Zespół Szkół nr 19 w Bydgoszczy, opiekunowie Kamila Rafalik, Joanna Wojciechowska

-      Rafał Murawka, kl. IIIa – Zespół Szkół w Borównie

-      Wiktor Mitura, 9 lat – Szkoła Podstawowa nr 36 w Bydgoszczy

-      Michalina Nowak, kl. IIIb – Gimnazjum w Nowej Wsi Wielkiej, opiekun Beata Kaczówka

-      Natalia Bujanowska, 17 lat – Zespół Szkół w Skępem, opiekun Monika Szwajkowska

KONKURS NA EKOLOGICZNA OZDOBĘ CHOINKOWĄ

I miejsce: Anna Sójka, 10 lat – Zespół Szkół w Osielsku, opiekun Ewa Sójka

I miejsce: Zuzanna Żabierek, 12 lat – Szkoła Podstawowa w Złotnikach Kujawskich, opiekun Celina Kopydłowska

II miejsce: Amelia Jankowska, 9 lat – Szkoła Podstawowa w Gniewkówcu, opiekun Irena Kopyszka

II miejsce: Kacper Grajek, kl. IIIb – Zespół Szkół (Gimnazjum) w Łochowie, opiekun Agnieszka Kołcon

III miejsce: Dominika Ronkiewicz, 11 lat – Szkoła Podstawowa nr 69 w Bydgoszczy, opiekun Jolanta Szychulska , Bożena Parulska-Pindelska

III miejsce: Tomasz Talaśka, kl. IV – Szkoła Podstawowa w Kiełpinie

Wyróżnienia:

Amelia Serocka, 11 lat – Szkoła Podstawowa nr 35 w Bydgoszczy, opiekun Elżbieta Napora

Justyna Grzegórska, 11 lat – Szkoła Podstawowa w Złotnikach Kujawskich, opiekun Celina Kopydłowska

Natalia Rucińska, 10 lat – Zespół Szkół w Łochowie, opiekun Waldemar Ziółkowski

Olga Czeszejko, 12 lat – Szkoła Podstawowa w Ośniszczewku, opiekun Małgorzata Komorowska

Olga Forenda, 9 lat – Pałac Młodzieży w Bydgoszczy, opiekun Anna Baczyńska-Serocka

Przemysław Czajkowski, 18 lat – Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Tucholi, opiekun Alicja Malicka

Zuzanna Chmielewska, 12 lat – Zespół Szkół Społecznych „Trójka” w Żninie, opiekun Katarzyna Piasecka-Kowalik

Zuzanna Okulska, 13 lat – Gimnazjum nr 47 w Bydgoszczy, opiekun Joanna Bednarz-Krężel