Oferujemy

OGNISKA

NOCLEGI

IMPREZY OKOLICZNOŚCIOWE

KONFERENCJE

ZAJĘCIA DYDAKTYCZNE

WYNAJEM POMIESZCZEŃ

losowe0150.jpg

Jesteśmy na Facebook'u

Generacja Czystej Energii

Fundacja Wspierania Inicjatyw Ekologicznych

PostHeaderIconPierzaści mieszkańcy Zoo - wyniki konkursu

Na konkurs plastyczny "Pierzaści mieszkańcy Zoo" napłynęło 690 prac z 64 placówek oświatowych województwa kujawsko-pomorskiego. Komisja konkursowa postanowiła przyznać 45 równorzędnych miejsc pierwszych oraz nagrody specjalne.

 

Lista laureatów:

Zuzanna Chilla, 6 lat – Przedszkole nr 19 w Bydgoszczy, opiekun Brygida Janowicz

Maria Ciemniak, 4 lata – Przedszkole Niepubliczne „Biedroneczka” w Bydgoszczy, opiekun Paulina Szynkiewicz

Milena Detyna, 6 lat – Przedszkole Niepubliczne „Humpty Dumpty” w Żołędowie, opiekun Sylwia Noak

Sara Dolicher, kl. IIIa – Szkoła Podstawowa w Maksymilianowie

Kamila Drążkowska, kl. IIIa – Zespół Szkół nr 31 w Bydgoszczy, opiekun Agnieszka Makurat

Anastazja Forbot, 3 lata – Przedszkole Dzieciątka Jezus w Bydgoszczy, opiekun Katarzyna Rytlewska

Jakub Garstecki, 6 lat – Przedszkole Niepubliczne „Panda” w Bydgoszczy

Zofia Giedrys, lat 7 – Tucholski Ośrodek Kultury, opiekun Katarzyna Piotrowska

Artsemi Hryharchuk, 7 lat – Młodzieżowy Dom Kultury nr 4 w Bydgoszczy, opiekun Waldemar Zyśk

Gabriela Idryan, kl. IId – Szkoła Podstawowa nr 14 we Włocławku, opiekun Magdalena Rosol

Malwina Kaczmarek, lat 10 – Zespół Szkół w Osielsku, opiekun Ewa Sójka

Bartosz Kapela, 5 lat – Przedszkole nr 11w Bydgoszczy, opiekun Anna Gościńska, Ilona Klinikowska

Amelia Kledzik, 6 lat – Przedszkole Niepubliczne „Słoneczko” w Bydgoszczy, opiekun Dorota Gahbler

Magdalena Kosicka, kl. I – Szkoła Podstawowa nr 46 w Bydgoszczy

Zuzanna Kozłowska, 4 lata – Oddział Przedszkolny Szkoły Podstawowej w Gniewkówcu, opiekun Urszula Strzelecka

Dominik Kraszewski, 4 lata – Przedszkole Oświata I w Bydgoszczy, opiekun Karolina Kusa

Oliwia Kusa, kl. II – Szkoła Podstawowa nr 14 w Bydgoszczy, opiekun Katarzyna Wesołowska

Nina Lewandowska, 5 lat – Przedszkole nr 16 w Bydgoszczy, opiekun Hanna Ciołek

Julia Lubka, 6 lat – Przedszkole nr 58 w Bydgoszczy, opiekun Danuta Czerwińska

Amelia Lum, 5 lat – Niepubliczne Przedszkole „Tęczowa Kraina” w Niemczu, opiekun Agnieszka Łączna

Dominika Maćkowska, kl. IIId – Szkoła Podstawowa nr 56 w Bydgoszczy, opiekun Ewa Czyżycka

Jakub Małecki, kl. IIe – Szkoła Podstawowa nr 38 w Bydgoszczy

Paulina Michalska, lat 8 – Szkoła Podstawowa w Złotnikach Kujawskich, opiekun Celina Kopydłowska

Pola Mikołajewska, 4 lata – Przedszkole nr 43 „U Krecika Szybownika” w Bydgoszczy, opiekun Katarzyna Kowalska

Amelia Misiejuk, 6 lat – Przedszkole Niepubliczne „Chatka Puchatka” w Bydgoszczy, opiekun Hanna Kubiak

Błażej Murawski, lat 10 – Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Warlubiu, opiekun Karolina Daroszewska

Kamil Natoniewski, 6 lat – Przedszkole Niepubliczne „Ekolaki” w Bydgoszczy, opiekun Anna Borzych

Franciszek Paprocki, kl. IIIb – Zespół szkół w Borównie, opiekun Zuzanna Rywolt

Natalia Pilarska, 6 lat – Przedszkole nr 59 w Bydgoszczy, opiekun Iwona Bruzda

Szymon Podolski, kl. II – Szkoła Podstawowa nr 20 w Bydgoszczy, opiekun Aleksandra Buława

Antonina Robaszkiewicz, 6 lat – Gminne Przedszkole „Wróżka” w Białych Błotach, opiekun Bożena Tamas, Danuta Szymańska Kasperczyk

Nicolas Ronsson, 4 lata – Domowe Przedszkole „Chata Skrzata” w Osielsku, opiekun Magdalena Malak

Magdalena Sankiewicz, lat 7 – Zespół Szkół nr 17 w Bydgoszczy

Mikołaj Smarszcz, 3 lata – Przedszkole Niepubliczne „Przedszkolna Chatka” w Bydgoszczy, opiekun Patrycja Adahs

Bartosz Synakiewicz, 10 lat – Szkoła Podstawowa nr 41 w Bydgoszczy, opiekun Ilona Bukowiecka

Marta Szumska, kl. I – Państwowy Zespół Szkół Muzycznych w Bydgoszczy, opiekun Elżbieta Brügmann, Joanna Gackowska

Marta Szwak, 4 lata – Przedszkole Niepubliczne „Serduszko” w Bydgoszczy, opiekun Barbara Czernecka

Marianna Świtaj, 5 lat – Przedszkole nr 12 „Sówka” w Bydgoszczy, opiekun Wiesława Tafelska

Wiktor Tomas, 4 lata – Przedszkole Niepubliczne Zasiedmiogórogród w Bydgoszczy,  opiekun Izabela Kalista

Oliwia Wasilewska, 6 lat – Szkoła Podstawowa w Parchaniu, opiekun Anna Drejs

Zuzanna Wojciechowska, 6 lat – Szkoła Podstawowa nr 43 w Bydgoszczy, opiekun Danuta Gęsicka

Jakub Wojciechowski, 4,5 lat – Pierwsze Niepubliczne Przedszkole Terapeutyczne dla Dzieci z Autyzmem Krajowego Towarzystwa Autyzmu, Oddział w Bydgoszczy, opiekun Sylwia Czajkowska

Mateusz Wojciechowski, 7 lat – Zespół Szkół nr 19 w Bydgoszczy, opiekun Kamila Rafalik, Joanna Wojciechowska

Adam Zbikowski – grupa przedszkolna z Zespołu Szkół w Borównie, opiekun Emilia Lewandowska

Maja Zygmuntowicz, 5 lat – Niepubliczne Przedszkole Językowo-Artystyczne „Kolorowe Kredki” w Bydgoszczy

 

NAGRODY SPECJALNE Leśnego Parku Kultury i Wypoczynku „Myślecinek” w Bydgoszczy:

Lena Cieślińska, 8 lat – Tucholski Ośrodek Kultury, opiekun Katarzyna Piotrowska

Wiktoria Rogulska, kl. Ib – Szkoła Podstawowa nr 16 w Bydgoszczy, opiekun Violetta Rogoziecka

Natalia Snopek, 8 lat – Szkoła Podstawowa nr 46 w Bydgoszczy

 

NAGRODY SPECJALNE Ogrodu Zoologicznego w Leśnym Parku Kultury i Wypoczynku „Myślecinek” w Bydgoszczy:

- Agata Dąbrowska, kl. IIa – Szkoła Podstawowa Towarzystwa Salezjańskiego w Bydgoszczy, opiekun Maria Michałek

- Martyna Złotowicz, kl. IIa – Szkoła Podstawowa nr 38 w Bydgoszczy

Maksymilian Młoczyński, 7 lat – Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr 1 w Bydgoszczy, opiekun Iwona Sobczak

 

NAGRODA SPECJALNA Ogrodu Zoologicznego w Bydgoszczy dla klasy I c z Zespołu Szkół nr 27, Szkoły Podstawowej nr 64 w Bydgoszczy, opiekun Katarzyna Przybylska

NAGRODA SPECJALNA Ogrodu Zoologicznego w Bydgoszczy dla klasy I d z Zespołu Szkół nr 27, Szkoły Podstawowej nr 64 w Bydgoszczy, opiekun Katarzyna Satke

NAGRODA SPECJALNA Ogrodu Zoologicznego w Bydgoszczy dla klasy II ze Szkoły Podstawowej w Gniewkówcu, opiekun Magdalena Drożdż

 

Uroczyste podsumowanie odbędzie się 24 kwietnia (poniedziałek), godz. 13.30 w siedzibie Centrum na Polanie Zacisze w Myślęcinku (dojazd ul. Jeździecką i Hipiczną). Zapraszamy!