Oferujemy

OGNISKA

NOCLEGI

IMPREZY OKOLICZNOŚCIOWE

KONFERENCJE

ZAJĘCIA DYDAKTYCZNE

WYNAJEM POMIESZCZEŃ

losowe0039.jpg

Jesteśmy na Facebook'u

Generacja Czystej Energii

Fundacja Wspierania Inicjatyw Ekologicznych

PostHeaderIconPrzegląd teatrzyków i piosenek ekologicznych - WYNIKI

Zakończył się kolejny Regionalny Przegląd Teatrzyków i Piosenek o tematyce ekologicznej. Komisja konkursowa po obejrzeniu wszystkich form teatralnych i wysłuchaniu piosenek (łącznie 16 grup) postanowiła przyznać następujące nagrody:

KATEGORIA – KRÓTKA FORMA TEATRALNA

Przedszkola

I MIEJSCE – przedstawienie „EKOkoszki – grupa z Przedszkola Niepublicznego „Muminki” w Bydgoszczy (opiekun Krystyna Żubka)

II MIEJSCE – prezentacja „Czysta woda – czysty skarb” – Przedszkole Niepubliczne „Chatka Puchatka” w Osielsku (opiekun Ilona Bryl-Posieczek)

III MIEJSCE – przedstawienie „O wędkarzu i smutnej Rybce” – Zespół Promyczki z Przedszkola Niepublicznego „Promyczek” w Bydgoszczy (opiekunowie Bogusława Urbańska, Beata Rzeżuska)

WYRÓŻNIENIE – przedstawienie „Przygoda w Stumilowym Lesie” – Kółko Teatralne „Bawimy się w teatr” z Przedszkola nr 34 „Mali Odkrywcy” w Bydgoszczy (opiekunowie Wiesława Lipko, Beata Zawada)

WYRÓŻNIENIE – przedstawienie „Mały przedszkolak wie, co ekologią się zwie” – Zespół Leśne Duszki z Przedszkola nr 16 w Bydgoszczy (opiekun Hanna Ciołek)

Szkoły podstawowe

I MIEJSCE – Przedstawienie „Jak rodzaj ludzki u zarania swej historii radził sobie ze śmieciami” – kl. IIIb ze Szkoły Podstawowej nr 37 w Bydgoszczy (opiekun Katarzyna Martynowska)

II MIEJSCE – przedstawienie „Moje zielone miasto jest na B” – zespół teatralny „Teatr Malucha” z Zespołu Szkół nr 10 w Bydgoszczy (opiekunowie Halina Papke, Małgorzata Trojanowska)

III MIEJSCE – przedstawienie „Ratujmy Matkę Ziemię” – kl. IIe z Zespołu Szkół nr 26 w Bydgoszczy (opiekun Dagmara Wojciechowska)

WYRÓŻNIENIE – skecz „Kran” – Hanna Grynagiel i Iga Drzycimska ze Szkoły Podstawowej w Osieku nad Wisłą (opiekun Joanna Liedtke)

WYRÓŻNIENIE – bajka ekologiczna „Kopciuszek” – kl. II i III ze Szkoły Podstawowej nr 66 w Bydgoszczy (opiekunowie Ewa Misko, Renata Bukowska)

WYRÓŻNIENIE – skecz „Domowa bomba ekologiczna” – kl. IIh ze Szkoły Podstawowej nr 65 w Bydgoszczy (opiekun Małgorzata Kwiatkowska)

KATEGORIA – PIOSENKA

I MIEJSCE – piosenka „Biedronki” – Sandra Wawer z MGOKiR w Strzelnie (opiekun Grażyna Adamska)

II MIEJSCE – piosenka „Cywilizacja” – Axel Drop z MGOKiR w Strzelnie (opiekun Grażyna Adamska)

WYRÓŻNIENIE – piosenka „Posprzątajmy świat” – Grupa Zielone Latawce z Niepublicznego Przedszkola Anglojęzycznego „Tęczowa Kraina” w Niemczu (opiekun Paulina Skiera)

WYRÓŻNIENIE – piosenka „Posegreguj śmieci” - zespół z Przedszkola Niepublicznego „Muminki” w Bydgoszczy (opiekun Krystyna Żubka)

Serdeczne gratulacje!!!