Oferujemy

OGNISKA

NOCLEGI

IMPREZY OKOLICZNOŚCIOWE

KONFERENCJE

ZAJĘCIA DYDAKTYCZNE

WYNAJEM POMIESZCZEŃ

losowe0289.jpg

Jesteśmy na Facebook'u

Generacja Czystej Energii

Fundacja Wspierania Inicjatyw Ekologicznych

PostHeaderIconArcydzieła z odpadów - WYNIKI

Konkurs "Arcydzieła z odpadów" po wielu perypetiach został rozstrzygnięty!

Na konkurs napłynęło 300 prac. Ocenie podlegały tylko prace regulaminowe. W związku z bardzo dużą ilością i pomysłowością prac komisja konkursowa postanowiła przyznać wyłącznie I miejsca w kategorii do lat 8  i I miejsca oraz wyróżnienia w kategorii od lat 9. Przyznana została również nagroda specjalna dla placówki przedszkolnej.

KATEGORIA WIEKOWA DO LAT 8

I  MIEJSCE:

-        Julia Andrzejewska, 4 lata – Przedszkole Niepubliczne „Promyczek” w Bydgoszczy, opiekun Elżbieta Rodzik

-        Szymon Charłam, 8 lat – Pałac Młodzieży w Bydgoszczy, opiekun Anna Baczyńska-Serocka

-        Sławomir Górski, 5 lat – Przedszkole nr 43  „U Krecika Szybownika” w Bydgoszczy, opiekun Violetta Kuśmirek, Katarzyna Kowalska

-        Wiktoria Krazińska, 7 lat – Szkoła Podstawowa w Niewieścinie, opiekun Mirosława Ziaja

-        Oliwier Jaszkowski, 5 lat – Przedszkole nr 16 w Bydgoszczy, opiekun Mariola Gołębiewska

-        Agata Machnacz, 6 lat – Przedszkole nr 59 w Bydgoszczy, opiekun Iwona Bruzda

-        Martyna Maliszewska, 4 lata – Oddziały Przedszkolne w Świekatowie, opiekun Teresa Kufel

-        Małgorzata Nyka, 6 lat – Przedszkole nr 6 w Bydgoszczy, opiekun Wanda Bar

-        Jakub Pamuła, 4 lata – Przedszkole nr 43 „U Krecika Szybownika” w Bydgoszczy, opiekun Daria Ciszewska

-        Oliwer Pigla, 6 lat – Przedszkole nr 39 „Sto Pociech” w Bydgoszczy, opiekun Małgorzata Meller

-        Zuzanna Poślada, 5 lat – Przedszkole Niepubliczne „Przedszkolna Chatka” w Bydgoszczy, opiekun Magdalena Nadrowska

-        Filip Russ, 8 lat – Zespół Szkół w Osielsku, opiekun Ewa Sójka

-        Oliwia Uhlenberg, 6 lat – Przedszkole Niepubliczne „Humpty Dumpty” w Żołędowie, opiekun Sylwia Noak

-        Aleksander Urbański, 4 lata – Tucholski Dom Kultury, opiekun Katarzyna Piotrowska

KATEGORIA WIEKOWA OD LAT 9

I  MIEJSCE:

-        Łukasz Bednarek, 13 lat – Zespół Szkół w Kotomierzu, opiekun Aleksandra Kulpa

-        Julia Gierszewska, kl. VI – Szkoła Podstawowa nr 20 w Bydgoszczy, opiekun Mariusz Bednarkiewicz

-        Sandra Hetzig – Zespół Szkół nr 21 w Bydgoszczy

-        Wiktoria Jędrzejewska, 16 lat – Zespół Szkół Budowlanych w Bydgoszczy, opiekun Anna Szymczyk

-        Weronika Kamińska, 11 lat – Szkoła Podstawowa w Złotnikach Kujawskich, opiekun Celina Kopydłowska

-        Iwona Krack, kl. III – Zespół Szkół nr 31 Specjalnych w Bydgoszczy, opiekun Agnieszka Makurat

-        Julia Kwaśniewska, 10 lat -  Zespół Szkół nr 21 w Bydgoszczy, opiekun Anna Paliga-Gontarek

-        Wiktor Mitura, 9 lat – Szkoła Podstawowa nr 36 w Bydgoszczy

-        Zofia Panek, 11 lat – Szkoła Podstawowa nr 4 w Bydgoszczy, opiekun Grażyna Chylak

-        Szymon Plich, 11 lat – Szkoła Podstawowa nr 38 w Bydgoszczy, opiekun Hanna Szubert

-        Miłosz Podgórski, 13 lat – Szkoła Podstawowa w Warszewicach, opiekun Hanna Wojnowska

-        Zuzanna Okulska, 14 lat – Gimnazjum nr 47 w Bydgoszczy, opiekun Agnieszka Adamska

-        Oliwia Osiewicz, kl. V – Szkoła Podstawowa nr 66 w Bydgoszczy, opiekun Grażyna Chylak

-        Maksymilian Wideł, 11 lat – Zespół Szkół w Osielsku, opiekun Ewa Sójka

-        Nikola Wiktorowicz, 10 lat – Szkoła Podstawowa w Gniewkówcu, opiekun Irena Kopyszka

-        Aleksandra Włoczewska, 9 lat – Zespół Szkół nr 19 w Bydgoszczy, opiekun Joanna Wojciechowska, Kamila Rafalik

WYRÓŻNIENIA:

-        Norbert Baliński, 13 lat – Zespół Szkół w Łochowie, opiekun Agnieszka Kołcon

-        Klaudia Cholewczyńska, 11 lat – Zespół Szkół w Kotomierzu, opiekun Aleksandra Kulpa

-        Sandra Fertykowska, 11 lat – Szkoła Podstawowa nr 38 w Bydgoszczy, opiekun Hanna Szubert

-        Justyna Grzegórska, 12 lat – Szkoła Podstawowa w Złotnikach Kujawskich, opiekun Celina Kopydłowska

-        Kacper Misko, 10 lat – Szkoła Podstawowa nr 66 w Bydgoszczy, opiekun Grażyna Chylak

-        Julia Rogowska, 12 lat – Szkoła Podstawowa nr 56 w Bydgoszczy, opiekun Bogdan Galicz

-        Dominika Ronkiewicz, 12 lat – Szkoła Podstawowa nr 69 w Bydgoszczy, opiekun Jolanta Szychulska

-        Amelia Serocka, 12 lat – Szkoła Podstawowa nr 35 w Bydgoszczy, opiekun Elżbieta Napora

-        Weronika Szklarska, 16 lat – Zespół Szkół Budowlanych w Bydgoszczy, opiekun Anna Szymczyk

-        Tomasz Talaśka, 10 lat – Szkoła Podstawowa w Kiełpinie

Nagroda Specjalna dla Niepublicznego Przedszkola Terapeutycznego dla Dzieci z Autyzmem KTA Oddział w Bydgoszczy za ciekawe podejście do tematu konkursu.