Oferujemy

OGNISKA

NOCLEGI

IMPREZY OKOLICZNOŚCIOWE

KONFERENCJE

ZAJĘCIA DYDAKTYCZNE

WYNAJEM POMIESZCZEŃ

losowe0015.jpg

Jesteśmy na Facebook'u

Generacja Czystej Energii

Fundacja Wspierania Inicjatyw Ekologicznych

PostHeaderIconZ ekologią bez granic - Świat polskich gatunków chronionych

Zapraszamy do udziału w konkursie „Z ekologią bez granic” – XX edycja - o statuetkę Kujawsko-Pomorskiego Centrum Edukacji Ekologicznej

Temat: „Świat polskich gatunków chronionych”

Konkurs adresowany jest do dzieci i młodzieży z przedszkoli, szkół podstawowych, gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych oraz placówek kulturalno-wychowawczych województwa kujawsko-pomorskiego.

Tematem kolejnej edycji konkursu są chronione polskie gatunki roślin i zwierząt. Uczestniku pokaż nam swoje wrażenia, emocje i spostrzeżenia związane z ochroną przyrody i ochroną gatunkową! Czy znasz gatunki chronione, potrafisz je rozpoznać i zachęcić innych do dbania o przyrodę?

REGULAMIN KONKURSU:

-     Każdy uczestnik ma prawo zgłosić jedną pracę. Prace zbiorowe nie będą przyjmowane !!!

-     Praca musi być opisana na odwrocie wg wzoru: imię i nazwisko, wiek, nazwa i adres placówki, opiekun, telefon lub e-mail kontaktowy!

-     Do każdej pracy musi być dołączone podpisane oświadczenie dotyczące wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych (do pobrania na www.bcee.bydgoszcz.pl)

-     prace można przygotować w 3 kategoriach:

  1. fotografia (barwna lub czarno-biała o wymiarach min. 15x21 cm bez nadruków na zdjęciu oraz bez ingerencji programów edytorskich, fotografie nie mogą być podklejane, oprawiane lub umieszczane w albumach) – 1 zdjęcie
  2. poezja - 1 utwór (prosimy również o wersję elektroniczną wysłaną na e-mail)
  3. praca plastyczna w technice dowolnej – malarstwo, grafika, kolaż, pastele i in. (dłuższy bok – max. 1 m, preferowany format A3)

Prace należy przesłać na adres:

STOWARZYSZENIE KUJAWSKO-POMORSKIE CENTRUM EDUKACJI EKOLOGICZNEJ,

UL. GDAŃSKA  173-175, 85 – 674 BYDGOSZCZ

e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

w terminie do 30  września  2017r. koniecznie z dopiskiem „Z ekologią bez granic”

-        Nadesłane prace zostaną ocenione przez jury, które składać się będzie ze znanych bydgoskich artystów plastyków, fotografików i filologów.

-        Jury zastrzega sobie prawo dowolnego podziału nagród, w tym nie przyznanie nagród głównych-statuetek. Przewiduje się nagrody specjalne przyznawane przez K-PCEE.

-        Lista laureatów zostanie opublikowana na stronie Internetowej www.bcee.bydgoszcz.pl i profilu Facebook

-        Osoby nagrodzone i wyróżnione powiadomione zostaną drogą telefoniczną lub mailowo.

-        Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi w październiku 2017 roku.

-        Prace po ocenie i ekspozycji, nie podlegają zwrotowi i stają się własnością organizatorów. Mogą być publikowane, wystawiane i wykorzystywane do celów promocyjnych.

-        Nadesłanie prac jest równoznaczne uznaniem powyższego regulaminu.