Oferujemy

OGNISKA

NOCLEGI

IMPREZY OKOLICZNOŚCIOWE

KONFERENCJE

ZAJĘCIA DYDAKTYCZNE

WYNAJEM POMIESZCZEŃ

losowe0123.jpg

Jesteśmy na Facebook'u

Generacja Czystej Energii

Fundacja Wspierania Inicjatyw Ekologicznych

PostHeaderIconUroki Wisły - wyniki konkursu fotograficznego

Laureatami konkursu zostali:

Szkoły podstawowe

Julia Niedzielska – Szkoła Podstawowa nr 57, Bydgoszcz

Laura Szmuc – Szkoła Podstawowa nr 57, Bydgoszcz

Julia Leśniewska – Szkoła Podstawowa nr 57, Bydgoszcz

Jan Olszowy – Szkoła Podstawowa nr 60, Bydgoszcz

Maciej Derecki – Szkoła Podstawowa nr 60, Bydgoszcz

Wiktor Bryda – Szkoła Podstawowa nr 63, Bydgoszcz

Jan Jucewicz – Katolicka Szkoła Podstawowa, Bydgoszcz

Agata Mike – Szkoła Podstawowa, Osielsko

Mateusz Tobiasz – Szkoła Podstawowa, Osielsko

Mateusz Krystowczyk – Szkoła Podstawowa, Osielsko

Kacper Targowski – Szkoła Podstawowa nr 1, Świecie

Emilia Pilińska – Szkoła Podstawowa nr 1, Świecie

Pola Joppek – Szkoła Podstawowa nr 1, Świecie

Patryk Tylkowski – Szkoła Podstawowa, Strzelno

Kasia Kufel – Kopacz – Katolicka Szkoła Podstawowa, Chełmno

 

Szkoły gimnazjalne i ponadgimnazjalne

Julia Zielińska – Szkoła Podstawowa nr 30 (Gimnazjum), Bydgoszcz

Paulina Pietrzak - Szkoła Podstawowa nr 30 (Gimnazjum), Bydgoszcz

Oliwier Landowski – Szkoła Podstawowa nr 31 (Gimnazjum), Bydgoszcz

Weronika Jędraszak – Zespół Szkół Spożywczych, Bydgoszcz

Wiktoria Różycka – Liceum Ogólnokształcące nr 9, Bydgoszcz

Katarzyna Topolska - Liceum Ogólnokształcące nr 9, Bydgoszcz

Daniel Kulczycki - Zespół Szkół Mechanicznych nr 1, Bydgoszcz

Karol Malecha – Szkoła Podstawowa (Gimnazjum), Osielsko

Martyna Roloff – Gimnazjum nr 2, Chełmno

Nina Mrozek - Szkoła Podstawowa nr 1 (Gimnazjum), Chełmno

Michalina Klafczyńska – Szkoła Podstawowa nr 1 (Gimnazjum), Chełmno

Klaudiusz Frankowiak – Liceum Ogólnokształcące nr 1, Grudziądz

Zuzanna Dąbrowska - Liceum Ogólnokształcące nr 1, Grudziądz

Oliwia Łukaszewska – Liceum, Ogólnokształcące nr 1, Grudziądz

Arkadiusz Kwiatkowski – Zespól Szkół, Skępe

 

Podsumowanie konkursu i wręczenie nagród  odbędzie się 24 listopada 2017 r. o godzinie 12.00 w Centrum Edukacji Ekologicznej – Myślęcinek w Bydgoszczy