Oferujemy

OGNISKA

NOCLEGI

IMPREZY OKOLICZNOŚCIOWE

KONFERENCJE

ZAJĘCIA DYDAKTYCZNE

WYNAJEM POMIESZCZEŃ

losowe0248.jpg

Jesteśmy na Facebook'u

Generacja Czystej Energii

Fundacja Wspierania Inicjatyw Ekologicznych

PostHeaderIconZ ekologia bez granic - Świat polskich gatunków chronionych - WYNIKI

Po długich oczekiwaniach i naradach komisji konkursowych ogłaszamy wyniki konkursu "Z ekologią bez granic" - Świat polskich gatunków chronionych. Na konkurs napłynęło 430 prac w trzech kategoriach: praca plastyczna, fotografia i poezja.

KATEGORIA  PRACA PLASTYCZNA

I miejsce:       Marcelina Pudełko, 7 lat – SP w Gniewkówcu, opiekun Małgorzata Rosa-Podolska

I miejsce:       Antoni Gaca, kl. IVe – SP nr 15 w Bydgoszczy, opiekun Jolanta Szychulska

II miejsce:      Weronika Babik, 3 lata – Przedszkole nr 6 w Bydgoszczy, opiekun Iwona Rościszewska

II miejsce:      Adam Zajączkowski, 12 lat – SP nr 2 w Szubinie, opiekun Agnieszka Mielczarek

III miejsce:     Natalia Marciniak, 13 lat – SP w Osielsku, opiekun Ewa Sójka

III miejsce:     Marcelina Mikołajewska, 12 lat – SP nr 10 w Bydgoszczy, opiekun Elżbieta Zych-Konczal

III miejsce:     Paweł Jędryczka, kl. IIc – SP nr 64 w Bydgoszczy, opiekun Katarzyna Przybylska

Wyróżnienia:

Julia Lisiecka, 5 lat – Przedszkole nr 49 w Bydgoszczy, opiekun Renata Trzpis

Marcel Wroński, 5 lat – Przedszkole nr 1 w Tucholi, opiekun Katarzyna Piotrowska

Michalina Idzikowska, 9 lat – SP nr 66 w Bydgoszczy, opiekun Ewa Misko

Roksana Krotoszyńska, kl. IVc – SP nr 15 w Bydgoszczy, opiekun Jolanta Szychulska

Tomasz Talaśka, 11 lat – SP w Kiełpinie, opiekun Anna Blaumann

Gabriela Idryan, kl. IIId – SP nr 14 we Włocławku, opiekun Magdalena Rosol

Stanisław Karolczyk, 7 lat – SP w Sicienku, opiekun Monika Noińska-Swiniarska

Mateusz Marcińczyk, 10 lat – Tucholski Ośrodek Kultury, opiekun Katarzyna Piotrowska

Barbara Dziamska, kl. VIIa – SP w Nowej Wsi Wielkiej, opiekun Beata Kaczówka

 

KATEGORIA  FOTOGRAFIA

I miejsce:       Hubert Pułkownik, kl. IVd – Zespół Szkolno-Przedszkolny w Strzelnie, opiekun Ewa Mohylowska-Schellner

II miejsce:      Julia Pilińska, 14 lat – Gimnazjum nr 1 w Świeciu, opiekun Anna Grzywacz

III miejsce:     Wiktor Kościelak, 13 lat -  SP nr 27 w Bydgoszczy, opiekun Anna Nowacka

Wyróżnienia:

Szymon Konieczka, 9 lat – SP w Osielsku, opiekun Ewa Sójka

Kajetan Rafiński – SP nr 4 w Bydgoszczy, opiekun Beata Wiśniewska-Łada

Adam Woźny, kl. Va – SP nr 4 w Bydgoszczy, opiekun Beata Wiśniewska-Łada

 

KATEGORIA  POEZJA

I miejsce:       Klaudia Figiel, 16 lat – TEB Edukacja oddział w Bydgoszczy, opiekun Monika Noińska-Swiniarska

II miejsce:      Maciej Gotowicz, kl. VIa – SP nr 20 w Bydgoszczy, opiekun Anna Wereszczyńska

III miejsce:     Zuzanna Okulska, 14 lat – ZSO nr 3 w Bydgoszczy, opiekun Joanna Bednarz

Wyróżnienia:

Oliwia Wojciechowska, kl. VIa – SP nr 20 w Bydgoszczy, opiekun Anna Wereszczyńska

Maciej Borys, kl. II gim – SP nr 56 w Bydgoszczy, opiekun Katarzyna Stalińska

Magdalena Wąsicka, 16 lat – ZS w Skępem, opiekun Agnieszka Żuchowska

 

NAGRODY SPECJALNE KUJAWSKO – POMORSKIEGO CENTRUM EDUKACJI EKOLOGICZNEJ

Zuzanna Hauzińska, lat 5 – Przedszkole nr 16 w Bydgoszczy, opiekun Beata Galińska

Lena Sidik, 5 lat – Przedszkole nr 39 „Sto Pociech” w Bydgoszczy, opiekun Ewa Marzęta

Kornelia Kujawska, 4 lata – Publiczne Przedszkole nr 1 w Osielsku, opiekun Sylwia Skirzewska

Mateusz Orliński, 9 lat – SP nr 31 w Bydgoszczy

Sebastian Woźny, kl. IIc – SP nr 64 w Bydgoszczy, opiekun Katarzyna Przybylska

Aniela Bogusz, 10 lat – SP w Złotnikach Kujawskich, opiekun Celina Kopydłowska

Nina Fiedorek, 15 lat – SP w Lubiewie, opiekun Małgorzata Porożyńska

Anna Klarkowska, 12 lat – SP w Świekatowie, opiekun Ewa Tokarska-Chojnacka

Zuzanna Pochwała, kl. II gim – SP w Osielsku, opiekun Mirosława Kowalczyk

Martyna Polakowska, 15 lat – SP w Warlubiu, opiekun Justyna Dominikowska

Roksana Przybylska, kl. VII – SP w Sicienku, opiekun Monika Noińska-Swiniarska

Zofia Syrocka, 15 lat – SP w Sicienku, opiekun Monika Noińska-Swiniarska

Lena Robak, 7 lat – SP nr 14 w Inowrocławiu, opiekun Katarzyna Paluszak

Wiktoria Gawron, kl. VIIa – Zespół Szkolno-Przedszkolny w Strzelnie, opiekun Ewa Mohylowska-Schellner

Marta Tarczewska, kl. IVd – Zespół Szkolno-Przedszkolny w Strzelnie, opiekun Ewa Mohylowska-Schellner

 

Uroczyste podsumowanie konkursu połączone z otwarciem wystawy i wręczeniem nagród i dyplomów odbędzie się 29 listopada (środa) o godz. 13.00 w naszej siedzibie w Myślęcinku (dojazd ul. Jeździecka, Hipiczna - szczegóły zakładka dojazd)