Oferujemy

OGNISKA

NOCLEGI

IMPREZY OKOLICZNOŚCIOWE

KONFERENCJE

ZAJĘCIA DYDAKTYCZNE

WYNAJEM POMIESZCZEŃ

losowe0136.jpg

Jesteśmy na Facebook'u

Generacja Czystej Energii

Fundacja Wspierania Inicjatyw Ekologicznych

PostHeaderIconArcydzieła z odpadów - WYNIKI KONKURSU

W tym roku na konkurs "Arcydzieła z odpadów" napłynęło 256 prac z 40 placówek województwa kujawsko - pomorskiego.

W związku z bardzo dużą ilością i pomysłowością prac komisja konkursowa postanowiła przyznać wyłącznie I miejsca w kategorii do lat 8  i podobnie w kategorii od lat 9. Przyznane zostały również dwie nagrody specjalne. GRATULUJEMY wszystkim laureatom!

KATEGORIA WIEKOWA DO LAT 8

I  MIEJSCE:

-        Jakub Cholewziński, 7 lat – Przedszkole nr 18 w Bydgoszczy, opiekun Monika Tomaszewska

-        Jagoda Grzymkowska, 4 lata – Przedszkole Niepubliczne „Muminki” w Bydgoszczy, opiekun Krystyna Żubka

-        Maja Jankowska, 6 lat – Przedszkole nr 16 w Bydgoszczy, opiekun Beata Galińska

-        Nataniel Janulewicz, 8 lat – Szkoła Podstawowa nr 13 w Bydgoszczy, opiekun Monika Skowron

-        Aleksander Kaźmierczak, 6 lat – Przedszkole nr 6 w Bydgoszczy, opiekun Paulina Kaźmierczak

-        Blanka Kowalska, 6 lat – Przedszkole nr 1 w Tucholi, opiekun Katarzyna Piotrowska

-        Janina Marciniak, 7 lat – Pałac Młodzieży w Bydgoszczy, opiekun Ewa Wanko-Jastrowska

-        Aleks Modry, 6 lat – Przedszkole Niepubliczne „Wesołe Serduszka” w Bydgoszczy, opiekun Jagoda Jakubowska

-        Filip Russ, 8 lat – Szkoła Podstawowa w Osielsku, opiekun Ewa Sójka

-        Milena Szczęsna, 6 lat – Przedszkole nr 59 w Bydgoszczy, opiekun Beata Szymczak

-        Ksawery Szturo, 8 lat – Szkoła Podstawowa nr 1 5 w Bydgoszczy, opiekun Halina Górska

-        Alan Wachowicz, 6 lat – Szkoła Podstawowa w Polanowicach, opiekun Marta Parada

-        Julian Wiatr, 6 lat – Przedszkole nr 39 „Sto Pociech” w Bydgoszczy, opiekun Małgorzata Meller, Ewa Trzaskawska

-        Aleksandra Wolf, 6 lat – Przedszkole Niepubliczne „Humpty Dumpty” w Żołędowie, opiekun Sylwia Noak

-        Amelia Wytwicka, 5,5 roku – Niepubliczne Przedszkole Anglojęzyczne „Tęczowa Kraina „ w Niemczu, opiekun Paulina Wiśniewska

 

KATEGORIA WIEKOWA OD LAT 9

I  MIEJSCE:

-        Kacper Gerus, 12 lat – Szkoła Podstawowa nr 4 w Bydgoszczy, opiekun Beata Wiśniewska-Łada

-        Wiktoria Górska, 10 lat – Szkoła Podstawowa w Złotnikach Kujawskich, opiekun Celina Kopydłowska

-        Fabian Halamus, 9 lat – Szkoła Podstawowa w Gniewkówcu, opiekun Irena Kopyszka

-        Julia Jóźwik, 16 lat – Zespół Szkół Budowlanych w Bydgoszczy, opiekun Anna Szymczyk

-        Anna Kowalska, 10 lat – Tucholski Ośrodek Kultury, opiekun Katarzyna Piotrowska

-        Zofia Kwaśniewska, kl. IV – Szkoła Podstawowa w Strzelnie, opiekun Ewa Mohylowska-Schellner

-        Kacper Misko, kl. V – Szkoła Podstawowa nr 66 w Bydgoszczy, opiekun Grażyna Chylak

-        Wiktor Mitura, 10 lat – Szkoła Podstawowa nr 36 w Bydgoszczy, opiekun Damian Mitura

-        Wiktor Nowak, 10 lat – Szkoła Podstawowa nr 20 w Bydgoszczy, opiekun Mariusz Bednarkiewicz

-        Hubert Pawłowski, kl. IV – Szkoła Podstawowa w Strzelnie, opiekun Ewa Mohylowska-Schellner

-        Milena Szymczak, 17 lat – Zespół Szkół Ekonomiczno-Handlowych w Żninie, opiekun Magdalena Malinowska

-        Kamil Wierzbowski, 20 lat – Szkoła Podstawowa nr 31 Specjalna w Bydgoszczy

-        Szymon Winnicki, kl. III TI – Zespół Szkół  w Skępem, opiekun Agnieszka Żuchowska

-        Marta Wojtkiewicz, 9 lat – Pałac Młodzieży w Bydgoszczy, opiekun Ewa Wanko-Jastrowska

-        Jakub Woźniak, 10 lat – Szkoła Podstawowa nr 56 w Bydgoszczy, opiekun Bogdan Galicz

-        Hanna Zawadka, 9 lat – Szkoła Podstawowa w Osielsku, opiekun Monika Michna

 

NAGRODY SPECJALNE Międzygminnego Kompleksu Unieszkodliwiania Odpadów ProNatura Sp. z o. o w Bydgoszczy dla:

-        Aleks Drożyński, 6 lat – Przedszkole nr 39 „Sto Pociech” w Bydgoszczy, opiekun Małgorzata Meller, Ewa Trzaskawska

-        Szymon Konieczny, kl. V – Szkoła Podstawowa w Strzelnie, opiekun Dorota Marczewska

 

Uroczyste podsumowanie i wręczenia dyplomów i upominków odbędzie się 10 maja (czwartek) o godz. 13.00 w naszej siedzibie w Myślęcinku (dojazd ul. Jeździecka i Hipiczna). ZAPRASZAMY!