Oferujemy

OGNISKA

NOCLEGI

IMPREZY OKOLICZNOŚCIOWE

KONFERENCJE

ZAJĘCIA DYDAKTYCZNE

WYNAJEM POMIESZCZEŃ

losowe0302.jpg

Jesteśmy na Facebook'u

Generacja Czystej Energii

Fundacja Wspierania Inicjatyw Ekologicznych

PostHeaderIconEKOŚWIĘTA - wyniki konkursu

W tym roku na konkurs pod hasłem "Ekoświęta" nadesłano 96 ozdób choinkowych z 27 placówek oświatowych oraz 446 kartek świątecznych z 59 placówek oświatowych województwa kujawsko - pomorskiego. Wszystkie prace były piękne! Czteroosobowa komisja konkursowa z wielkim trudem wyłoniła zwycięzców. Zwracaliśmy uwagę na zgodność prac z regulaminem, materiały z jakich wykonane są dzieła, estetykę i wkład pracy.

Konkurs "Kartka choinką pachnąca" - komisja postanowiła przyznać równorzędne I miejsca w dwóch kategoriach wiekowych:

  • dzieci do lat 9
  • dzieci i młodzież od lat 10
Konkurs "Ozdoba choinkowa" - komisja przyznała równorzędne I miejsca oraz nagrodę specjalaną dla szkoły.

Uroczyste podsumowanie konkursu odbędzie się 18 grudnia (wtorek) o godz. 13.00 w naszej siedzibie w Myślęcinku. Dojazd ul. Jeździecka, a potem Hipiczna. Uwaga GPS pokazuje błędną trasę!!!

KONKURS "KARTKA CHOINKĄ PACHNĄCA" - LAUREACI

KATEGORIA  DO LAT 9

-       Mateusz Baumgart, 5 lat – Punkt Przedszkolny przy SP w Wudzynie, opiekun Vioetta Bobak

-       Agata Bernat, 8 lat – Pałac Młodzieży w Bydgoszczy, opiekun Anna Baczyńska – Serocka

-       Maja Chracewicz, 8 lat – SP w Osielsku, opiekun Anna Wyrwicka

-       Anna Dolata, 8 lat – SP nr 46 w Bydgoszczy, opiekun Barbara Czapla

-       Amelia Grymuza, 7 lat – MDK nr 2 w Bydgoszczy, opiekun Małgorzata Lewandowska

-       Wiktoria Hak, 9 lat – SP Złotniki Kujawskie, opiekun Celina Kopydłowska

-       Amelia Hannemann, 5 lat – Szkoła Podstawowa w Osielsku, opiekun Katarzyna Rosołowska

-       Jagoda Jagielska, 6 lat – SP w Parchaniu, opiekun Anna Drejs

-       Konstancja Knychała, 8 lat - SP nr 20 w Bydgoszczy, opiekun Karolina Kulpa

-      Tymon Kurowski, 5 lat – Niepubliczne Przedszkole „Kacperkowy Światek” w Bydgoszczy, opiekun Grażyna Stańczak

-       Patryk Lewandowski, 4 lata – SP w Skępem, Filia Łąkie, opiekun Sylwia Bartoszewicz

-       Izabela Okulska, 9 lat – SP nr 64 w Bydgoszczy, opiekun Katarzyna Satke

-       Kacper Olech, 6 lat – Przedszkole Samorządowe „Stokrotka” w Nowej Wsi Wielkiej

-       Amelia Olszewska, 7 lat – SP w Żołędowie, opiekun Magdalena Durałek

-       Jakub Owczarek, 9 lat – SP w Krusinie, opiekun Małgorzata Fiuk

-       Igor Panfil, 7 lat – SP w Ośniszczewku, opiekun Magdalena Jankowska

-       Oliwia Skalinska, 5 lat – Niepubliczne Przedszkole „Tęczowa Kraina” w Niemczu, opiekun Barbara Rembacz

-       Hubert Stężewski, 5 lat – Oddział Przedszkolny przy SP w Gniewkówcu, opiekun Urszula Strzelecka

-       Jeremiasz Szczypiorski, 7 lat – MDK nr 5 w Bydgoszczy, opiekun Jan Zyśk

-       Franciszek Talaśka, 7 lat – SP w Kiełpinie, opiekun Hanna Szmelter

-       Zofia Tyc, 5 lat – Przedszkole nr 12 „Sówka” w Bydgoszczy, opiekun Barbara Głodowska

-       Michalina Wachowicz, 6 lat – SP w Polanowicach, opiekun Marta Parada

-       Maja Wilk – Przedszkole nr 16 w Bydgoszczy, opiekun Regina Glonek

-       Maurycy Wysocki, 7 lat – SP nr 65 w Bydgoszczy

-       Markus Vogel, 6 lat – Przedszkole Niepubliczne „Promyczek” w Bydgoszczy, opiekun Katarzyna Rodzik

KATEGORIA OD LAT 10

-          Julia Buczkowska, 16 lat – LO nr 1 w Grudziądzu, opiekun Bożena Wojdyło

-          Amelia Falkowska, 10 lat – SP w Kiełpinie

-          Mikołaj Fischer, 11 lat – SP Żołędowo, opiekun Magdalena Durałek

-          Agata Ostrowiecka, 10 lat – MDK nr 5 w Bydgoszczy, opiekun Jan Zyśk

-          Jakub Pieczonka, 12 lat – SP w Krusinie, opiekun Dorota Strupowska

-          Szymon Rykowski, 11 lat – ZS w Boniewie, opiekun Anna Rykowska

-          Amelia Serocka, 13 lat – SP nr 35 w Bydgoszczy

-          Maja Szwajkowska, 17 lat – Świetlica Środowiskowa w Wiosce, opiekun Monika Szwajkowska

-          Patryk Tylkowski, 13 lat – SP w Strzelnie, opiekun Ewa Mohylowska - Schellner

-          Narina Zawadewicz, 10 lat – SP nr 65 w Bydgoszczy, opiekun Małgorzata Kwiatkowska

 

KONKURS "EKOLOGICZNA OZDOBA CHOINKOWA" - LAUREACI

-        Oliwia Barańczak, 12 lat – SP w Ośniszczewku, opiekun Małgorzata Komorowska

-        Julia Brzozowska, kl. VI – SP nr 66 w Bydgoszczy, opiekun Grażyna Chylak

-        Zuzanna Chmielewska, 14 lat – ZS Społecznych „Trójka” w Żninie, opiekun Katarzyna Piasecka - Kowalik

-        Zofia Dolata, 9 lat – SP nr 46 w Bydgoszczy, opiekun Grażyna Wojtach

-        Hubert Konieczny, 13 lat – SP w Strzelnie, opiekun Ewa Mohylowska - Schellner

-        Paulina Łoś, 11 lat – Pałac Młodzieży w Bydgoszczy, opiekun Anna Baczyńska - Serocka

-        Piotr Olszewski, 9 lat – SP w Żołędowie, opiekun Magdalena Durałek

-        Julia Redmer, kl. IV – SP nr 32 w Bydgoszczy, opiekun Anna Paliga – Gontarek

-        Wiktoria Sieracka, 19 lat – Technikum Leśne w Tucholi, opiekun Lucyna Chylewska

-        Katarzyna Szcześniak, 10 lat – SP w Broniewicach, opiekun Iwona Rymaniak

Nagroda specjalna dla Szkoły Podstawowej w Złotnikach Kujawskich za wyjątkowo urocze, estetyczne i ekologiczne ozdoby choinkowe przygotowane przez Sandrę, Marysię, Gabrysię, Magdę, Hanię i Ulę pod kierunkiem Pani Celiny Kopydłowskiej.