Oferujemy

OGNISKA

NOCLEGI

IMPREZY OKOLICZNOŚCIOWE

KONFERENCJE

ZAJĘCIA DYDAKTYCZNE

WYNAJEM POMIESZCZEŃ

losowe0307.jpg

Jesteśmy na Facebook'u

Generacja Czystej Energii

Fundacja Wspierania Inicjatyw Ekologicznych

PostHeaderIconArcydzieła z odpadów - wyniki

W dniu 28 kwietnia 2011r.  w siedzibie Kujawsko-Pomorskiego Centrum Edukacji Ekologicznej miało miejsce rozstrzygnięcie konkursu "Arcydzieła z odpadów". Spośród 297 nadesłanych prac, jury wyłoniło i przyznało następujące nagrody i wyróżnienia:

Kategoria przedmiot użytkowy:

I miejsce - Izabela Mostowska - 14 lat, Pałac Młodzieży, opiekun Ewa Wanko-Jastrowska

II miejsce - Karolina Radziun - 15 lat, I Prywatne Gimnazjum w Bydgoszczy,

III miejsce - Przemysław Śmigiel - kl. II, Gimnazjum nr 47 w Bydgoszczy, opiekun Ewa Daszkiewicz, Jolanta Reszkowska

Kategoria strój ekologiczny:

I miejsce - Patrycja Cuske - 16 lat, LO nr 3 w Bydgoszczy, opiekun Jolanta Reszkowska

II miejsce - Marta Wołowicz - kl. IV, SP nr 4 Bydgoszcz, opiekun Grażyna Chylak, Małgorzata Jakutowicz, Maria Panfil

Kategoria zabawka:

I miejsce - Julita Nabiałkowska - ZS Elektronicznych w Bydgoszczy, opiekun Monika Rybacka

II miejsce - Wiktoria Lewków - 10 lat, Pałac Młodzieży, opiekun Ewa Wanko-Jastrowska

III miejsce - Martyna Tomaszewska - 4 lata, Dziecięca Akademia Sztuki, Pałac Młodzieży, opiekun Romana Krakowska, Zofia Zaczek

III miejsce - Aleksandra Lampka - 12 lat, Katolicka SP w Bydgoszczy, opiekun Joanna Senska

III miejsce - Saamer Atta - 7 lat, SP nr 25 w Bydgoszczy, opiekun Ewa Kapczyńska

Wyróżnienia:

Julia Appelt - kl. V, SP nr 4 w Bydgoszczy, opiekun Grażyna Chylak, Małgorzata Jakutowicz, Maria Panfil

Szymon Welke - SP nr 4 w Bydgoszczy, opiekun Grażyna Chylak, Małgorzata Jakutowicz, Maria Panfil

Szymon Hamot - 3 lata, Dwujęzyczne Przedszkole „Misiolandia” w Bydgoszczy, opiekun Dorota Nowak

Ewelina Walkowska - wiek:4,5; Dwujęzyczne Przedszkole „Misiolandia” w Bydgoszczy, opiekun Elżbieta Krawczun - Kamińska

Kalina Tokarska - kl. Ib, SP nr 15 w Bydgoszczy

Joanna Ostapczuk - 10 lat, SP nr 9 w Bydgoszczy, opiekun Bogumiła Migdalska, Danuta Piechota

Maria Strzyżewska - 11 lat, Katolicka SP w Bydgoszczy, opiekun Joanna Senska

Nicola Misiak - 6 lat, Przedszkole Niepubliczne „Tęcza” w Bydgoszczy

Natalia Ostafin - 5 lat, Przedszkole Niepubliczne „Pinokio” w Bydgoszczy, opiekun Hanna Nowaczyk

Hubert Pinkowski - 22 lata, SOSW nr 3 w Bydgoszczy, opiekun Beata Cholewczyńska

 

Nagrody specjalne Kujawsko - Pomorskiego Centrum Edukacji Ekologicznej:

  1. Sandra Nguven – lat 5, Przedszkole nr 59 w Bydgoszczy, opiekun Anna Głuszkowska
  2. Adrianna Czarnecka – 15 lat, Gimnazjum nr 17 w Bydgoszczy, opiekun Małgorzata Grynienko
  3. Klaudia Kukurowska – 14 lat, Gimnazjum nr 17 w Bydgoszczy, opiekun Małgorzata Grynienko
  4. Krzysztof Mackiewicz – kl. VIa, SP nr 2 w Bydgoszczy, opiekun Arleta Fojucik
  5. Marta Ossowska – lat 13, ZS nr 14 (SP nr 12) w Bydgoszczy

 

Uroczyste podsumowanie konkursu "Arcydzieła z odpadów" oraz "Malutki bohater leśnych kniei" nastąpi w dniu 11 maja o godzinie 11:00 w siedzibie Kujawsko-Pomorskie Centrum Edukacji Ekologicznej.

 

Gratulujemy i serdecznie zapraszamy nagrodzonych oraz wyróżnionych!