Oferujemy

OGNISKA

NOCLEGI

IMPREZY OKOLICZNOŚCIOWE

KONFERENCJE

ZAJĘCIA DYDAKTYCZNE

WYNAJEM POMIESZCZEŃ

losowe0024.jpg

Jesteśmy na Facebook'u

Generacja Czystej Energii

Fundacja Wspierania Inicjatyw Ekologicznych

PostHeaderIconArcydzieła z odpadów - wyniki

Z radością obwieszczamy, że mamy w końcu rozstrzygnięty konkurs "Arcydzieła z odpadów"! Jeszcze raz przepraszamy za ogromne opóźnienie.

Komisja konkursowa oceniła 124 prace nadesłane z 38 placówek województwa kujawsko - pomorskiego i przyznała następujące nagrody i wyróżnienia:

 

KATEGORIA: PRZEDSZKOLA

Nagrody:

  1. Antonina Kietrys, lat 5 – Przedszkole Niepubliczne „Ludzikowo” w Bydgoszczy, opiekun Marta Rydlewska (sukienka)
  2. Lena Nowak, lat 6 – Przedszkole nr 59 w Bydgoszczy, opiekun Beata Szymczak (pudełko z dyskietek)
  3. Julia Madzińska, lat 6 – Przedszkole nr 59 w Bydgoszczy, opiekun Iwona Bruzda (świnka nakrętka)
  4. Alicja Maliszewska, lat 4 – Przedszkole w Świekatowie, opiekun Teresa Łepek (wazonik)
  5. Lena Dobiszewska, lat 6 – Przedszkole nr 34 w Bydgoszczy, opiekun Zofia Sobieszczyk (jajko z niespodzianką)
  6. Nina Pietrykowska, lat 6 – Niepubliczne Przedszkole Anglojęzyczne „Tęczowa Kraina” w Niemczu, opiekun Karolina Libera (zegar z kukułką)
  7. Wiktoria Matuszewska, lat 5 – Niepubliczne Przedszkole Anglojęzyczne „Tęczowa Kraina” w Niemczu, opiekun Paulina Maślankowska (bransoletka)

KATEGORIA: PLACÓWKI SZKOLNE

I miejsce:

Adrian Chłopecki, kl. III TI (18 lat) – Zespół Szkół w Skępem, opiekun Agnieszka Żuchowska (lampa)

Maria Żuchowska, kl. IIb – Szkoła Podstawowa w Skępem, opiekun Mirosława Krasińska (paw)

II miejsce:

Przemysław Pestka, lat 12 – Szkoła Podstawowa w Kiełpinie, opiekun Lucyna Talaśka (warcaby)

Hubert Kotewa, kl. IIIa – Szkoła Podstawowa  nr 4 w Nakle, opiekun Joanna Kotewa (stół z zastawą)

III miejsce:

Kinga Chrobocińska, kl. III – Szkoła Podstawowa w Pokrzydowie, opiekun Arleta Raszkowska (dżdżownica Frania)

Sara Gniecka, kl. IIa – Szkoła Podstawowa nr 41 w Bydgoszczy, opiekunowie Ewa Bednarek, Hanna Matuszewska (zamek)

Wyróżnienia:

Patryk Gliszczyński, lat 10 – Szkoła Podstawowa w Kiełpinie, opiekun Lucyna Talaśka (obrazek)

Magdalena Wiśniewska, kl. IIIc – Gimnazjum w Świedziebni, opiekun Beata Wojtarowicz (miś)

Weronika Ostrowska, kl. III – Szkoła Podstawowa w Pokrzydowie, opiekun Arleta Raszkowska (domek dla lalek)

Kamila Kujawska, 14 lat – Gimnazjum nr 22 w Bydgoszczy, opiekun Małgorzata Ulanowska – Dylik (lalka)

Anita Peda, lat 16 – Zespół Szkół w Skępem, opiekun Agnieszka Żuchowska (żaba)

Zdjęcia prac

O sposobie odbioru nagród, wyróżnień i dyplomów poinformujemy w najbliższych dniach.

Gratulujemy wszystkim laureatom!