Oferujemy

OGNISKA

NOCLEGI

IMPREZY OKOLICZNOŚCIOWE

KONFERENCJE

ZAJĘCIA DYDAKTYCZNE

WYNAJEM POMIESZCZEŃ

losowe0047.jpg

Jesteśmy na Facebook'u

Generacja Czystej Energii

Fundacja Wspierania Inicjatyw Ekologicznych

PostHeaderIconWyniki XV edycji akcji "Zamień puszki na pieniądze"

XV edycja konkursu – akcji „Zamień puszki na pieniądze” dobiegła końca.  Wzięło w niej udział 13 placówek przedszkolnych, 26 placówek szkolnych i 16 klas z 5 placówek oświatowych województwa kujawsko – pomorskiego. Zebrano w sumie ponad 12,5 tony puszek aluminiowych!!!

A oto lista nagrodzonych i wyróżnionych w poszczególnych kategoriach:

Kategoria – przedszkole

I miejsce – Przedszkole Publiczne nr 32 „Jaś i Małgosia” we Włocławku, koordynator Grażyna Kulińska

II miejsce – Oddział Przedszkolny z Zespołu Szkolno – Przedszkolnego nr 2 w Brodnicy, koordynator Bożena Siemiątkowska

III miejsce – Przedszkole nr 6 w Świeciu, koordynator Agnieszka Składanowska

Wyróżnienie – Niepubliczne Przedszkole Anglojęzyczne „Tęczowa Kraina „ w Niemczu, koordynator Karolina Libera

Wyróżnienie – Przedszkole nr 1 w Tucholi, koordynator  Monika Wojcieszonek

 

Kategoria – szkoła

I miejsce – Szkoła Filialna w Wielkiej Kloni, koordynator Violetta Grejczyk

II miejsce – Zespół Szkół nr 29 w Bydgoszczy, koordynator Katarzyna Woźniak

III miejsce – Zespół Szkół w Rytlu, Filia Zapędowo, koordynator Bożena Kitowska

Wyróżnienie – Szkołą Podstawowa w Legbądzie, koordynator Bożena Gutowska

Wyróżnienie – Szkoła Podstawowa nr 3 w Tucholi, koordynator Donata Świerczyńska

Wyróżnienie – Zespół Szkolno – Przedszkolny nr 2 w Brodnicy - Szkoła Podstawowa nr 2, koordynator Wioleta Iwankowska

Wyróżnienie – Szkoła Podstawowa w Kiełpinie, opiekun Hanna Szmelter

 

Kategoria – klasa

I miejsce – kl. IIIb ze Szkoły Podstawowej nr 66 w Bydgoszczy, koordynator Maria Brychczyńska

II miejsce – kl. 0b ze Szkoły Podstawowej nr 41  w Bydgoszczy, koordynatorzy, Grażyna Kwiatkowska, Sylwia Hałas

III miejsce – kl. Vb ze Szkoły Podstawowej w Górznie, koordynator Barbara Beszczyńska

Wyróżnienie – kl. IIc ze Szkoły Podstawowej nr 41  w Bydgoszczy, koordynatorzy, Grażyna Kwiatkowska, Sylwia Hałas

Wyróżnienie – kl. IIIb z Gimnazjum Publicznego w Górznie, koordynator Danuta Czaja

Wyróżnienie – kl. Va ze Szkoły Podstawowej w Górznie, koordynator Barbara Beszczyńska

 

Kategoria – zbieracz indywidualny

I miejsce – Katarzyna Lewandowska ze Szkoły Podstawowej w Górznie, opiekun Barbara Beszczyńska

II miejsce – Jakub Jabłoński ze Szkoły Podstawowej nr 41  w Bydgoszczy, opiekunowie Sylwia Hałas, Grażyna Kwiatkowska

III miejsce – Dariusz Zarzyński Z Zespołu Szkół w Rytlu, Filia Zapędowo, opiekun Bożena Kitowska

Wyróżnienie – Julia Misko ze Szkoły Podstawowej nr 66 w Bydgoszczy, opiekun Maria Brychczyńska

Wyróżnienie – Mateusz Łubiński z Gimnazjum Publicznego w Górznie, opiekun Danuta Czaja

Wyróżnienie – Michał Kardasz ze Szkoły Podstawowej nr 66 w Bydgoszczy, opiekun Maria Brychczyńska

Wyróżnienie Maksymilian Budziak z Zespołu Szkół nr 29 w Bydgoszczy, opiekun  Katarzyna Woźniak

 

GRATULUJEMY!!!

O terminie wręczenia nagród poinformujemy we wrześniu.