Oferujemy

OGNISKA

NOCLEGI

IMPREZY OKOLICZNOŚCIOWE

KONFERENCJE

ZAJĘCIA DYDAKTYCZNE

WYNAJEM POMIESZCZEŃ

losowe0171.jpg

Jesteśmy na Facebook'u

Generacja Czystej Energii

Fundacja Wspierania Inicjatyw Ekologicznych

PostHeaderIconKonkurs Ekoświęta podsumowany!

Ekoświęta obejmują konkurs na najciekawszą ozdobę choinkową oraz konkurs "Kartka choinką pachnąca"! Z radością podajemy wyniki!

Na konkurs na ozdobę choinkową nadesłano ponad 30 prac. A oto laureaci:

Nagrody:

  1. Monika Młynarek, lat 11 – Zespół Szkół w  Łochowie, opiekun Agnieszka Błaszczyk
  2. Aleksandra Jaroch, lat 10 – Szkoła Podstawowa nr 3 w Tucholi, opiekun Andrzej Giersz
  3. Maria Gawron, lat 11 – Szkoła Podstawowa w Złotnikach Kujawskich, opiekun Celina Kopydłowska
  4. Piotr Borth, lat 18 – Zasadnicza Szkoła Zawodowa nr 5 Specjalna w Bydgoszczy, opiekun Agnieszka Kapitaniak
  5. Dawid Łukaszewicz, lat 18 – Zasadnicza Szkoła Zawodowa nr 5 Specjalna w Bydgoszczy, opiekun Agnieszka Kapitaniak
  6. Sylwia Straszewska, lat 18 – Zasadnicza Szkoła Zawodowa nr 5 Specjalna w Bydgoszczy, opiekun Agnieszka Kapitaniak
  7. Michalina Rakowska, lat 17 – Zasadnicza Szkoła Zawodowa nr 5 Specjalna w Bydgoszczy, opiekun Agnieszka Kapitaniak
  8. Angelika Górzyńska, lat 18 – Zasadnicza Szkoła Zawodowa nr 5 Specjalna w Bydgoszczy, opiekun Agnieszka Kapitaniak
  9. Iwona Tamas, lat 18 – Zasadnicza Szkoła Zawodowa nr 5 Specjalna w Bydgoszczy, opiekun Agnieszka Kapitaniak
  10. Patrycja Januszewska, lat 19 – Zasadnicza Szkoła Zawodowa nr 5 Specjalna w Bydgoszczy

Wyróżnienia:

  1. Paulina Modrzejewska, lat 15 – Gimnazjum w Złotnikach Kujawskich, opiekun Mariusz Kopydłowski
  2. Iga Malinowska, lat 8 – Szkoła Podstawowa w Złotnikach Kujawskich, opiekun Celina Kopydłowska
  3. Marta Kobylska, lat 11 – Zespół Szkół w  Łochowie, opiekun Agnieszka Błaszczyk
  4. Dagmara Ćwik, lat 11 – Zespół Szkół w  Łochowie, opiekun Agnieszka Błaszczyk
  5. Amelia Trepka, kl. IVc – Szkoła Podstawowa  w Osielsku, opiekun Jadwiga Polacka
  6. Michał Kamiński – Zasadnicza Szkoła Zawodowa nr 5 Specjalna w Bydgoszczy

Jury wybrało też najładniejsze, najbardziej autentyczne i pomysłowo wykonane kartki świąteczne nadesłane na konkurs "Kartka choinką pachnąca". Było z czego wybierać, bo trafiło do nas 549 kartek! Postanowiono przyznać następujące nagrody i wyróżnienia:

KATEGORIA PRZEDSZKOLA

Nagrody:

  1. Michalina Fryszke, 4 lata – Przedszkole Niepubliczne „Zasiedmiogórogród” w Bydgoszczy, opiekunowie Anna Czajkowska, Izabela Kalista
  2. Laura Gierszewska, 4 lata – Przedszkole Niepubliczne „Zasiedmiogórogród” w Bydgoszczy, opiekunowie Anna Czajkowska, Izabela Kalista
  3. Wiktor Wiśniewski, 6 lat – Niepubliczne Przedszkole „Elf” w Bydgoszczy, opiekun Maria Leśniewska
  4. Agnieszka Rydyńska, 6 lat – Niepubliczne Przedszkole „Elf” w Bydgoszczy, opiekun Maria Leśniewska
  5. Alicja Bartoszak, 3 lata – Przedszkole Niepubliczne „Przedszkolna Chatka” w Bydgoszczy, opiekun Iwona Roszycka
  6. Dominika Skrzyńska, 6 lat – Przedszkole 68 „Wesołe Smyki” w Bydgoszczy, opiekun Ewa Bokota
  7. Oliwia Lemanik, 4 lata – Przedszkole 68 „Wesołe Smyki” w Bydgoszczy, opiekun Hanna Neumann, Alina Kiliańska
  8. Jakub Ulatowski, 3 lata – Przedszkole Niepubliczne „Bajkolandia” w Bydgoszczy, opiekun Ewa Misko
  9. Izabela Kosowska, 5 lat – Przedszkole Niepubliczne „Bajkolandia” w Bydgoszczy, opiekun Ewa Misko
  10. Zuzanna Kloska, 5 lat – Przedszkole Niepubliczne „Tęcza” w  Bydgoszczy, opiekun Anna Łukasiewicz
  11. Antonina Gałązka, 5 lat – Niepubliczne Przedszkole Anglojęzyczne „Tęczowa Kraina” w Niemczu, opiekun Milena Staszkiewicz
  12. Wiktoria Nowek, 5 lat – Przedszkole „Wesoła Piątka” w Nakle nad Notecią
  13. Estera Porawska, 4 lata – Punkt Przedszkolny przy SP w Ośniszczewku, opiekun Adriana Skonieczna
  14. Aleksander Fajferek, 4 lata – Niepubliczne Przedszkole Anglojęzyczne „Mali Odkrywcy” w Łochowie, opiekun Martyna Kuziemska
  15. Maja Komorowska, 4 lata – Niepubliczne Przedszkole Anglojęzyczne „Mali Odkrywcy” w Łochowie, opiekun Martyna Kuziemska

Wyróżnienia:

  1. Natalia Tyszkiewicz, 6 lat – Przedszkole Niepubliczne „Bajkolandia” w Bydgoszczy, opiekun Ewa Misko
  2. Karolina Barańska, 4 lata – Przedszkole Niepubliczne „Zasiedmiogórogród” w Bydgoszczy, opiekunowie Anna Czajkowska, Izabela Kalista
  3. Julia Nadolska, 6 lat – Przedszkole Niepubliczne „Tęcza” w  Bydgoszczy
  4. Wiktor Gostomczyk, 5 lat – Przedszkole Niepubliczne „Tęcza” w  Bydgoszczy, opiekun Anna Łukasiewicz
  5. Maja Osowska, 6 lat – Przedszkole „Wesoła Piątka” w Nakle nad Notecią
  6. Julia Śliwińska, 4 lata – Punkt Przedszkolny przy SP w Ośniszczewku, opiekun Adriana Skonieczna
  7. Izabela Bukowska, 3 lata – Punkt Przedszkolny przy SP w Ośniszczewku, opiekun Adriana Skonieczna
  8. Hanna Białachowska, 3 lata – Niepubliczne Przedszkole Anglojęzyczne „Tęczowa Kraina” w Niemczu, opiekun Karolina Libera
  9. Natalia Rydelska, 6 lat – Niepubliczne Przedszkole Anglojęzyczne „Tęczowa Kraina” w Niemczu, opiekun Paulina Maślankowska
  10. Amelia Falkowska, 5 lat – Szkoła Podstawowa w Kiełpinie
  11. Mikołaj Dolińczyk, 4 lata – Oddziały Przedszkolne przy SP w Świekatowie
  12. Szymon Mroziński, 6 lat – Oddziały Przedszkolne przy SP w Świekatowie
  13. Laura Szulczewska, 5 lat – Niepubliczne Przedszkole Anglojęzyczne „Mali Odkrywcy” w Łochowie, opiekun Bernadeta Jędro
  14. Natasza Zagrodzka, 6 lat – Niepubliczne Przedszkole Anglojęzyczne „Mali Odkrywcy” w Łochowie, opiekun Bernadeta Jędro
  15. Szymon Kokotowski, 5 lat – Niepubliczne Przedszkole Anglojęzyczne „Mali Odkrywcy” w Łochowie, opiekun Bernadeta Jędro

 

KATEGORIA SZKOŁA

Nagrody:

  1. Adam Chylewski, kl. IIa – Zespół Szkół nr 15 ( SP nr 15) w Bydgoszczy, opiekun Katarzyna Janulewicz
  2. Kacper Górecki, lat 7 – Zespół Szkół nr 15 ( SP nr 15) w Bydgoszczy, opiekun Katarzyna Janulewicz
  3. Iga Bonk, 9 lat – Szkoła Podstawowa nr 46 w Bydgoszczy, opiekun Maria Strabel
  4. Adrianna Pawelec, kl. IIIa – Szkoła Podstawowa nr 46 w Bydgoszczy, opiekun Maria Strabel
  5. Lena Trochymiuk, kl. Ia - Szkoła Podstawowa nr 46 w Bydgoszczy, opiekun Ewa Pokojska
  6. Julia Tylicka – Szkoła Podstawowa nr 65 w Bydgoszczy, opiekun Ewa Podhajska
  7. Agnieszka Wilk, lat 21 – Zasadnicza Szkoła Zawodowa nr 5 Specjalna w Bydgoszczy, opiekun Agnieszka Kapitaniak
  8. Michał Siekierka, 18 lat – Bursa nr 1 w Bydgoszczy, opiekun Małgorzata Jeziorowska
  9. Jagoda Tomkowiak, lat 7 – Szkoła Podstawowa  w Ośniszczewku
  10. Kaja Socha, 9 lat – Szkoła Podstawowa w Złotnikach Kujawskich, opiekun Celina Kopydłowska
  11. Błażej Karczewski, 9 lat – Szkoła Podstawowa w Złotnikach Kujawskich, opiekun Celina Kopydłowska
  12. Emilia Depka, 12 lat – Szkoła Podstawowa  w Łowinku, opiekun Renata Trochowska-Przezdzięk
  13. Aleksandra Jaroch, 10 lat – Szkoła Podstawowa  nr 3 w Tucholi, opiekun Andrzej Giersz
  14. Alicja Jarmocik, kl. Va – Szkoła Podstawowa w Osielsku, opiekun Jadwiga Polacka
  15. Patryk Ziemiński, 9 lat – Szkoła Podstawowa w Skępem, opiekun Mirosława Krasińska

Wyróżnienia:

  1. Julia Pacewicz, 8 lat – Szkoła Podstawowa nr 65 w Bydgoszczy, opiekun Jolanta Falkowska
  2. Katarzyna Myślak, 8 lat – Szkoła Podstawowa nr 65 w Bydgoszczy, opiekun Janina Grzenia
  3. Szymon Chróśniak, kl. IIIa – Szkoła Podstawowa nr 60 w Bydgoszczy, opiekun Bożena Bielska
  4. Kajetan Król, kl. Ib – Szkoła Podstawowa nr 46 w Bydgoszczy
  5. Maksymilian Bąk, 8 lat – Szkoła Podstawowa nr 12 w Bydgoszczy, opiekun Joanna Koszowska, Aleksandra Jóźwiak
  6. Piotr Krawisz, 19 lat – Zasadnicza Szkoła Zawodowa nr 5 Specjalna w Bydgoszczy, opiekun Edyta Nowak
  7. Julia Pestka, kl. IV – Szkoła Podstawowa w Kiełpinie
  8. Seweryn Pepliński, kl. II – Szkoła Podstawowa w Kiełpinie, opiekun Hanna S zmelter
  9. Kacper Kamola, 11 lat – Szkoła Podstawowa  w Łochowie, opiekun Agnieszka Błaszczyk
  10. Malwina Sadowska, 18 lat – Zespół Szkół w Skępem, opiekun Monika Szwajkowska
  11. Zofia Rakszawska, kl. II – Szkoła Podstawowa  w Ośniszczewku, opiekun Grażyna Gadalińska
  12. Sara Fiałkowska, 9 lat – Szkoła Podstawowa  w Ośniszczewku, opiekun Jadwiga Przybylska
  13. Igor Migdalski, kl. IIb – Szkoła Podstawowa w Osielsku, opiekun Ewa Sójka
  14. Mateusz Niemczewski, kl. IIb – Szkoła Podstawowa w Osielsku, opiekun Ewa Sójka
  15. Kornelia Sztenderewicz, 8 lat - Szkoła Podstawowa nr 14 we Włocławku, opiekun Magdalena Rosol

 

fotoreportaż