Oferujemy

OGNISKA

NOCLEGI

IMPREZY OKOLICZNOŚCIOWE

KONFERENCJE

ZAJĘCIA DYDAKTYCZNE

WYNAJEM POMIESZCZEŃ

losowe0200.jpg

Jesteśmy na Facebook'u

Generacja Czystej Energii

Fundacja Wspierania Inicjatyw Ekologicznych

PostHeaderIconWyniki konkursu "Z ekologią bez granic"

Konkurs "Z ekologią bez granic" organizowany był tym razem pod hasłem "Moje spotkanie z przyrodą". Napłynęło do nas ponad 950 prac z całego województwa kujawsko-pomorskiego!!! Komisje konkursowe miały pełne ręce roboty... Poniżej podajemy wyniki we wszystkich kategoriach.

 

KATEGORIA: MALARSTWO

I miejsceMartyna Hoffmann, kl. Va – Katolicka Szkoła Podstawowa w Bydgoszczy, opiekun Joanna Senska

II miejsce –  Paweł Iwan - Szkoła Podstawowa w Zębowie, opiekun Agnieszka Celmer

Martyna Gaca, 7 lat – Szkoła Podstawowa w Klonowie, opiekun Katarzyna Piotrowska

III miejsceNatalia Ewert, 6 lat – Przedszkole Niepubliczne „Jagódka” w Bydgoszczy, opiekun Barbara Nyka

Wyróżnienia: Maja Musiałowska, 7 lat – ZS nr 27, Szkoła Podstawowa nr 64   Bydgoszcz, opiekun Katarzyna Przybylska

Wojciech Gmiński, 7 lat – ZS nr 27, Szkoła Podstawowa nr 64 Bydgoszcz, opiekun Katarzyna Satke

Alicja Wojnicz, kl. Va – Katolicka Szkoła Podstawowa w Bydgoszczy, opiekun Joanna Senska

Maria Pujanek, kl. I – Katolicka Szkoła Podstawowa w Bydgoszczy, opiekun Anna Szymańska

Zuzanna Nowacka, 11 lat – MDK nr 2 w Bydgoszczy, opiekun Jolanta Kotlarek

Aleksander Kujawski, 4 lata – Przedszkole Niepubliczne „Tęcza” w Bydgoszczy, opiekun Anna Łukaszewicz

 

KATEGORIA: FORMA PRZESTRZENNA

Nagrody: Piotr Szyfer, kl. Va – Szkoła Podstawowa w Strzelnie, opiekun Ewa Mohylowska-Schellner

Przemysław Marciniak – Gimnazjum nr 2 w Osielsku, opiekun Mirosława Kowalczyk

Kacper Tomaszewski - Gimnazjum Nowa Wieś Wielka, opiekun Beata Boruch

Wyróżnienia: Honorata Damrath, kl. Vc – Szkoła Podstawowa nr 2 w Szubinie, opiekun Agnieszka Mielczarek

Karolina Gąsior - Gimnazjum Nowa Wieś Wielka, opiekun Beata Boruch

Zofia Adamczak, kl. VI – Szkoła Podstawowa w Osielsku, opiekun Mirosława Kowalczyk

Aleksandra Jantarska, kl. VIc – Szkoła Podstawowa w Osielsku, opiekun Mirosława Kowalczyk

Marcin Kryś, kl. III – ZS nr 21, Szkoła Podstawowa nr 32 w Bydgoszczy, opiekun Anna Paliga-Gontarek

Paweł Grabowski, kl. III – ZS nr 21, Szkoła Podstawowa nr 32 w Bydgoszczy, opiekun Anna Paliga-Gontarek

 

KATEGORIA: TECHNIKA DOWOLNA

I miejsce –    Zofia Włazik, kl. IIIa – ZS nr 26, Szkoła Podstawowa nr 60 w Bydgoszczy, opiekun Bożena Bielska

II miejsce –   Ewelina Franz, kl. IIa – ZS nr 26, SP nr 60 (Świetlica „Wesoła Przystań”) w Bydgoszczy, opiekun Katarzyna Nowakowska

Hubert Sakwiński, kl. III – Szkoła Filialna w Wielkiej Kloni, opiekun Maria Anhalt

III miejsceOliwia Grossmann, 4 lata – Przedszkole nr 9 Bydgoszczy, opiekun Grażyna Bagan

Marta Kwiatkowska, kl. Ic – Gimnazjum nr 5 w Bydgoszczy, opiekun Maria Frelichowska Migała

Wyróżnienia: Lena Strzyżewska, 6 lat – Przedszkole Niepubliczne „Słoneczko” w Bydgoszczy, opiekun Edyta Liberda

Julia Bartkowiak, 5 lat – Przedszkole nr 12 w Bydgoszczy, opiekun Ewa Cackowska

Natalia Placek, 6 lat – Przedszkole Dzieciątka Jezus w Bydgoszczy, opiekun Ewa Jasik

Aleksandra Lewandowska, kl. IIa - ZS nr 10, Szkoła Podstawowa nr 31 w Bydgoszczy, opiekun Maria Żukierska

Michalina Zalewska, kl. VI – Szkoła Podstawowa w Brzozie, opiekun Ewa Kozina, Aneta Marczuk

Oliwia Oczki, 8 lat – Szkoła Podstawowa w Ośniszczewku, opiekun Grażyna Gadalińska

 

KATEGORIA: FOTOGRAFIA

I miejsce Klaudia Walewska, kl. IIITŻ – Zespół Szkół w Skępem, opiekun Agnieszka Żuchowska

II miejsceMonika Rossa, kl. IIb – Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 5 w Bydgoszczy, opiekun Grażyna Burczyk

Paulina Szymak, kl. IIT – Zespół Szkół Chemicznych w Bydgoszczy, opiekun Katarzyna Matuszewska

III miejsceTomasz Talaśka, kl. I – Szkoła Podstawowa w Kiełpinie, opiekun Lidia Landmesser

Damian Piskorz, kl. III – Gimnazjum nr 5 w Bydgoszczy, opiekun Aleksandra Dolińska

Marcin Ossowski, kl. III – Zespół Szkół Katolickich (Gimnazjum) w Bydgoszczy, opiekun Joanna Senska

Wyróżnienia: Agata Chabowska, kl. VIs – Szkoła Podstawowa nr 4 w Bydgoszczy, opiekun Maria Panfil

Agata Szumacher, kl. III – ZSO nr 5, Gimnazjum nr 49 w Bydgoszczy, opiekun Grażyna Burczyk

Anna Jazdon – Gimnazjum nr 51 w Bydgoszczy, opiekun Monika Rudolf-Bednarek

Kamila Ziółkowska – SOSW nr 3 w Bydgoszczy, opiekun Tadeusz Rybski

Klaudia Milas – Bursa nr 2 w Bydgoszczy, opiekun Dorota Flanc

Jakub Bełcikowski, kl. Vb – Szkoła Podstawowa nr 48 w Bydgoszczy, opiekun Beata Kolak-Szlęzak

Patryk Orlik – Zespół Szkół w Łochowie, opiekun Beata Ziółkowska

 

KATEGORIA: POEZJA

I miejsce: Róża Wysocka, 5 lat – Przedszkole nr 43 „U Krecika Szybownika” w Bydgoszczy, opiekunowie Barbara Zarzyńska, Magdalena Jedlińska

Aleksandra Pirowicz – Gimnazjum Nowa Wieś Wielka, opiekun Beata Boruch

Jakub Bociek, kl. VIb – Szkoła Podstawowa nr 16 w Grudziądzu, opiekun Grażyna Gajek

 

Wyróżnienia: Weronika Zarzyńska, 6 lat – Przedszkole nr 43 „U Krecika Szybownika” w Bydgoszczy, opiekunowie Małgorzata Janik, Małgorzata Gałowicz

Stanisław Starzyński, 4 lata - Przedszkole nr 43 „U Krecika Szybownika” w Bydgoszczy, opiekun Violetta Kuśmirek

Emil Rojowski, 4 lata - Przedszkole nr 43 „U Krecika Szybownika” w Bydgoszczy, opiekun Violetta Kuśmirek

Marta Szydłowska, 4 lata - Przedszkole nr 43 „U Krecika Szybownika” w Bydgoszczy, opiekun Violetta Kuśmirek

Paulina Witt, k. IIc – Gimnazjum nr 9 w Bydgoszczy, opiekun Celina Janas

Julia Majewska – Gimnazjum nr 52 w Bydgoszczy, opiekun Anna Połońska

Klaudia Zawadzka, kl. IITŻ – Zespół Szkół w Skępem, opiekun Agnieszka Żuchowska

Wojciech Rzepka, kl. VId – Szkoła Podstawowa nr 15 w Grudziądzu, opiekun Barbara Radoń

Esmail Haj-Obeid, kl. VIc – Szkoła Podstawowa nr 20 w Bydgoszczy, opiekun Alina Radomska

Maciej Jackowski, kl. VId – Szkoła Podstawowa w Strzelnie, opiekun Ewa Mohylowska-Schellner

 

NAGRODY SPECJALNE KUJAWSKO-POMORSKIEGO CENTRUM EDUKACJI EKOLOGICZNEJ

1.  Tomasz Kaczmarkiewicz, 3 lata – Przedszkole nr 80 w Bydgoszczy, opiekun Irena Serlikowska, Katarzyna Szeliga

2.  Natalia Łazarz, 5 lat – Przedszkole Niepubliczne „Biedroneczka” w Bydgoszczy, opiekun Paulina Szynkiewicz

3.  Dagmara Buda, kl. IIIa – Szkoła Podstawowa nr 60 w Bydgoszczy, opiekun Bożena Bielska

4.  Hubert Jessel, kl. Id – Szkoła Podstawowa nr 64 w Bydgoszczy, opiekun Katarzyna Satke

5.  Marta Pieniaszek, kl. V – Katolicka Szkoła Podstawowa w Bydgoszczy, opiekun Joanna Senska

6.  Wojciech Wojtala – Zespół Szkół Chemicznych w Bydgoszczy, opiekun Katarzyna Matuszewska

7.  Mikołaj Sass, kl. III – Szkoła Filialna w Wielkiej Kloni, opiekun Maria Anhalt

8.  Natalia Płuciennik, kl. IVc – Szkoła Podstawowa w Janikowie, opiekun Wioletta Błażejczak

9.  Tomasz Talaśka, kl. I – Szkoła Podstawowa w Kiełpinie, opiekun Lidia Landmesser

10. Zuzanna Rzepczyk, kl. Ic – Szkoła Podstawowa nr 1 w Szubinie, opiekun Marzena Zielińska

 

fotoreportaż