Oferujemy

OGNISKA

NOCLEGI

IMPREZY OKOLICZNOŚCIOWE

KONFERENCJE

ZAJĘCIA DYDAKTYCZNE

WYNAJEM POMIESZCZEŃ

losowe0107.jpg

Jesteśmy na Facebook'u

Generacja Czystej Energii

Fundacja Wspierania Inicjatyw Ekologicznych

PostHeaderIconW świecie ssaków - wyniki

Z radością podajemy wyniki konkursu plastycznego "W świecie ssaków" organizowanego z Ogrodem Fauny Polskiej. Na konkurs napłynęło 300 prac z 30 placówek z województwa kujawsko-pomorskiego. Komisja konkursowa przyznała 35 równorzędnych miejsc pierwszych.

 

Natalia Dudzińska, lat 5 – Przedszkole nr 6 w Bydgoszczy, opiekun Iwona Rościszewska

Hanna Tatarynowicz, lat 5 – Przedszkole nr 12 w Bydgoszczy, opiekun Wiesława Tafelska, Barbara Głodowska

Oliwia Chęś, lat 5 – Przedszkole nr 49 w Bydgoszczy, opiekun Halina Przybyła

Jagna Tupikowska, lat 5 – Przedszkole nr 58 w Bydgoszczy, opiekun Danuta Czerwińska

Sylwia Kierzek – Przedszkole nr 66 w Bydgoszczy, opiekun Wioletta Ramza

Adrianna Osmańska – Przedszkole nr 70 „Stokrotka” w Bydgoszczy, opiekun Małgorzata Kizielewicz, Anna Rybacka

Tomasz Kotyński, lat 5 – Przedszkole Niepubliczne „Źródełko” w Bydgoszczy, opiekun Małgorzata Nawrocka

Michał Karabasz, lat 5 – Przedszkole Niepubliczne „Źródełko” w Bydgoszczy, opiekun Małgorzata Nawrocka

Maja Górna, lat 6 – Przedszkole Niepubliczne „Wesołe Serduszka” w Bydgoszczy, opiekun Agnieszka Heimann

Amelia Waruszewska, lat 6 – Przedszkole Niepubliczne „Wesołe Serduszka” w Bydgoszczy, opiekun Agnieszka Heimann

Marta Sobczyńska, lat 6 – Przedszkole Niepubliczne „Bajkolandia” w Bydgoszczy, opiekun Ewa Misko

Karolina Barańska, lat 5 – Przedszkole Niepubliczne „Zasiedmiogórogród” w Bydgoszczy, opiekun Anna Czajkowska

Michalina Woźniak, lat 6 – Niepubliczne Przedszkole Anglojęzyczne „Tęczowa Kraina” w Niemczu, opiekun Karolina Libera

Katarzyna Martyniuk, kl. Ia – Szkoła Podstawowa Towarzystwa Salezjańskiego w Bydgoszczy, opiekun Beata Polańska

Antonina Kilanowska – Katolicka Szkoła Podstawowa w Bydgoszczy, opiekun Anna Szymańska

Julia Bakaj, kl. IIId – Szkoła Podstawowa nr 14 w Bydgoszczy, opiekun Wiesława Binkowska-Wójcik

Amelia Jakubowska, kl. Ib – Szkoła Podstawowa nr 20 w Bydgoszczy, opiekun Elżbieta Wątroba

Klara Orzeł, lat 8 – Zespół Szkół nr 10 w Bydgoszczy, opiekun Angelika Elijasz

Kornelia Kicińska, kl. IIIc – Zespół Szkół nr 15 w Bydgoszczy, opiekun Halina Górska

Oliwier Ceglarek, kl. Ic – Zespół Szkół nr 15 w Bydgoszczy, opiekun Joanna Janczar-Janik

Amelia Szcześniewska, kl. IIIb – Zespół Szkół nr 15 w Bydgoszczy, opiekun Katarzyna Janulewicz

Maksymilian Izdebski, kl. IIIa – Zespół Szkół nr 15 w Bydgoszczy, opiekun Katarzyna Janulewicz

Tomasz Kociński, kl. Ic – Szkoła Podstawowa nr 64 w Bydgoszczy, opiekun Katarzyna Przybylska

Katarzyna Szczukowska, kl. IId – Szkoła Podstawowa nr 64 w Bydgoszczy, opiekun Katarzyna Przybylska

Olga Niedbalska, kl. Ia – Szkoła Podstawowa nr 65 w Bydgoszczy, opiekun Jolanta Falkowska

Mateusz Chałubek, kl. IIb – Szkoła Podstawowa w Osielsku, opiekun Ewa Sójka

Zuzanna Wieczór, lat 7 – Szkoła Podstawowa w Klonowie, opiekun Katarzyna Piotrowska

Wiktoria Barwińska, lat 7 – Szkoła Podstawowa w Klonowie, opiekun Katarzyna Piotrowska

Oliwia Oczki, lat 9 – Szkoła Podstawowa w Ośniszczewku, opiekun Grażyna Gadalińska

Tomasz Talaśka, kl. I – Szkoła Podstawowa w Kiełpinie, opiekun Lidia Landmesser

Jakub Piasek, kl. I – Szkoła Filialna w Suchej, opiekun Marzena Romanowska

Julia Pałyga, lat 7 – Szkoła Podstawowa w Złotnikach Kujawskich, opiekun Celina Kopydłowska

Kornelia Sztenderewicz, kl. IId – Szkoła Podstawowa nr 14 we Włocławku, opiekun Magdalena Rosol

Sylwia Żabicka, Kl. IId – Szkoła Podstawowa nr 14 we Włocławku, opiekun Magdalena Rosol

Dominik Wawer, lar 5 – MGOKiR w Strzelnie, opiekun Grażyna Adamska

 

Zapraszamy na uroczyste podsumowanie konkursu i wręczenie nagród w dniu 16 maja na godz. 13.00 do naszego Centrum na Polanie Zacisze.

GALERIA