Oferujemy

OGNISKA

NOCLEGI

IMPREZY OKOLICZNOŚCIOWE

KONFERENCJE

ZAJĘCIA DYDAKTYCZNE

WYNAJEM POMIESZCZEŃ

losowe0023.jpg

Jesteśmy na Facebook'u

Generacja Czystej Energii

Fundacja Wspierania Inicjatyw Ekologicznych

PostHeaderIconArcydzieła z odpadów 2019 - wyniki konkursu

Na tegoroczny konkurs "Arcydzieła z odpadów" nadesłano 248 prac  z 37 placówek województwa kujawsko - pomorskiego. W związku z bardzo dużą ilością i pomysłowością prac komisja konkursowa postanowiła przyznać wyłącznie I miejsca w kategorii do lat 8  i w kategorii od lat 9.

Uroczyste podsumowanie konkursu połączone z rozdaniem dyplomów i upominków oraz wystawą odbędzie się 8 maja (środa) o godz. 13.30 w budynku Centrum Edukacji Ekologicznej w Myślęcinku. Dojazd ul. Jeździecka, a potem Hipiczna. Uwaga GPS pokazuje błędną trasę!!!

KATEGORIA WIEKOWA DO LAT 8

I  MIEJSCE:

-        Jan Adamczyk, 5 lat – Przedszkole nr 1 w Tucholi, opiekunowie Angelika Sobieraj, Paulina Boczek

-        Bartłomiej Gawron, 6 lat – Oddział Przedszkolny przy Szkole Podstawowej w Gniewkówcu, opiekunowie Natalia Dębska, Urszula Strzelecka

-        Antonina Iwaniec, 7 lat – Zespół Szkół nr 19 w Bydgoszczy

-        Aleksander Kaźmierczak, 7 lat – Szkoła Podstawowa nr 18 Bydgoszcz

-        Antonina Krysztoforska, 6 lat – Szkoła Podstawowa w Osielsku

-        Alicja Polańska, kl. IIb – Szkoła Podstawowa w Osielsku

-        Karol Runge, lat 7 – Szkoła Podstawowa nr 56 w Bydgoszczy, opiekun Bogdan Galicz

-        Iga Rutkowska, 7 lat – Szkoła Podstawowa nr 31 w Bydgoszczy

-        Iga Szatlach, lat 4,5 – Niepubliczne Przedszkole „Tęczowa Kraina” w Niemczu, opiekun Paulina Skiera

-        Tymon Zieliński, 5 lat - Przedszkole Niepubliczne „Elf” w Bydgoszczy

KATEGORIA WIEKOWA OD LAT 9

I  MIEJSCE:

-        Magdalena Byczyńska, 10 lat – Szkoła Podstawowa w Złotnikach Kujawskich, opiekun Celina Kopydłowska

-        Antoni Dyrka, kl. VI – Szkoła Podstawowa w Osielsku, opiekun Jadwiga Polacka

-        Bartek Granowski, 23 lata – Szkoła Przysposabiająca do Pracy nr 1 przy Zespole Szkół nr 30 Specjalnych w Bydgoszczy, opiekun Jakub Elwertowski

-        Rafał Gwizdała, 21 lat – SOSW nr 3 w Bydgoszczy, opiekun Małgorzata Maciąga

-        Wiktoria Kołodziejczyk, 12 lat – Kujawsko-Pomorski SOSW nr 1 dla Dzieci i Młodzieży Słabo Widzącej i Niewidomej w Bydgoszczy

-        Julia Nowak, 12 lat – Szkoła Podstawowa nr 56 w Bydgoszczy, opiekun Bogdan Galicz

-        Hubert Pawłowski, 12 lat – Szkoła Podstawowa w Strzelnie, opiekun Ewa Mohylowska-Schellner

-        Katarzyna Szcześniak, Szkoła Podstawowa w Broniewicach, opiekun Iwona Rymaniak

-        Aleksandra Turzyńska, kl. VIII – Szkoła Podstawowa nr 32 w Bydgoszczy, opiekun Anna Paliga-Gontarek

-        Katarzyna Wiśniewska, 15 lat – Pałac Młodzieży w Bydgoszczy, opiekun Anna Baczyńska-Serocka

 

Spółka Międzygminny Kompleks Unieszkodliwiania Odpadów ProNatura Sp. z o.o. w Bydgoszczy przyznała dwie nagrody specjalne:

- Joanna Sanger. lat 7 - Przedszkole Niepubliczne "Elf" w Bydgoszczy

- Zuzanna Piasecka, lat 9 - Szkoła Podstawowa nr 56 w Bydgoszczy, opiekun Bogdan Galicz

GRATULUJEMY!