Oferujemy

OGNISKA

NOCLEGI

IMPREZY OKOLICZNOŚCIOWE

KONFERENCJE

ZAJĘCIA DYDAKTYCZNE

WYNAJEM POMIESZCZEŃ

losowe0188.jpg

Jesteśmy na Facebook'u

Generacja Czystej Energii

Fundacja Wspierania Inicjatyw Ekologicznych

PostHeaderIconZ ekologią bez granic - wyniki konkursu

Na tegoroczną edycję wojewódzkiego konkursu "Z ekologią bez granic" - temat "W przyjaźni z przyrodą" napłynęło 291 prac plastycznych, 86 fotografii i 18 utworów poetyckich z 48 placówek oświatowych województwa kujawsko-pomorskiego. Komisje konkursowe oceniły prace i przyznały następujące nagrody i wyróżnienia:

KATEGORIA  PRACA PLASTYCZNA

I miejsce:      Nadia Cimcioch, lat 12 – Tucholski Ośrodek Kultury w Tucholi, opiekun Katarzyna Piotrowska

II miejsce: Inez Fryc, 6 lat – Przedszkole nr 6 w Bydgoszczy, opiekun Iwona Rościszewska

II miejsce:     Julia Panasewicz, 10 lat – Szkoła Podstawowa w Gostycynie, opiekun Elżbieta Ellerik

III miejsce: Dominika Baturo, 12 lat – Szkoła Podstawowa nr 1 w Tucholi, opiekun Katarzyna Piotrowska

III miejsce:    Olga Frąckowiak, 12 lat – Szkoła Podstawowa nr 2 w Szubinie, opiekun Agnieszka Mielczarek

III miejsce:    Izabela Balcerzak, 18 lat – Zespół Szkół Ekonomiczno-Handlowych w Żninie, opiekun Magdalena Malinowska

Wyróżnienia:

Jagoda Straszewska, 6 lat – Przedszkole nr 19 w Bydgoszczy, opiekun Mariola Briger, Katarzyna Trokowska

Antonina Helm, 11 lat – Zespół Szkół Katolickich w Bydgoszczy, opiekun Joanna Senska

Ignacy Makowski, 11 lat – Zespół Szkół Katolickich w Bydgoszczy, opiekun Joanna Senska

Lena Błaszak, 6 lat – Przedszkole Niepubliczne „Źródełko” w Bydgoszczy, opiekun Marta Kalinowska

Julia Puczyńska, 7 lat – Szkoła Podstawowa nr 64 w Bydgoszczy, opiekun Katarzyna Przybylska

Weronika Orłowska, 7 lat – Szkoła Podstawowa nr 64 w Bydgoszczy, opiekun Katarzyna Satke

KATEGORIA  FOTOGRAFIA

II miejsce: Patryk Tylkowski, 13 lat – Szkoła Podstawowa w Strzelnie, opiekun Ewa Mohylowska-Schellner

II miejsce: Weronika Czechorowska, 17 lat – Zespół Szkół Ekonomiczno-Handlowych w Żninie, opiekun Magdalena Malinowska

III miejsce:  Hubert Pułkownik, 12 lat – Szkoła Podstawowa w Strzelnie, opiekun Ewa Mohylowska-Schellner

Wyróżnienia:

Michelle Tkaczuk, 15 lat – TEB Edukacja w Bydgoszczy, opiekun Jolanta Molenda-Cuske

Martyna Templin, 17 lat – Liceum Ogólnokształcące nr 1 w Grudziądzu, opiekun Bożena Wojdyło

Marietta Gołębiewska, 17 lat – Zespół Szkół w Skępem, opiekun Agnieszka Żuchowska

KATEGORIA  POEZJA

I miejsce: Adam Zajączkowski, 14 lat – I Liceum Ogólnokształcące w Szubinie, opiekun Lidia Leciejewska

II miejsce:      Hanna Słomko, 5 lat – Przedszkole Niepubliczne „Kolorowe Nutki u Babci Ani” w Bydgoszczy, opiekun Iwona Dubiella

II miejsce:      Mateusz Górski, kl. VII – Szkoła Podstawowa nr 32 w Bydgoszczy, opiekun Milena Jankowska

III miejsce:     Grzegorz Ladziński, 8 lat – Niepubliczna Szkoła Podstawowa „4 Pory Roku” w Cielu, opiekun Alicja Maciejewska

Wyróżnienia:

Filip Bednarek, kl. II – Szkoła Podstawowa w Złotnikach Kujawskich

Aleks Jankowski, 13 lat – Szkoła Podstawowa w Osielsku, opiekun Karina Jankowska

Omar Selim, kl. II – Szkoła Podstawowa w Złotnikach Kujawskich

Weronika Siedlecka, 17 lat – Zespół Szkół w Skępem, opiekun Agnieszka Żuchowska

NAGRODY SPECJALNE KUJAWSKO – POMORSKIEGO CENTRUM EDUKACJI EKOLOGICZNEJ

Milena Błaszek, 6 lat – Przedszkole Niepubliczne „Źródełko” w Bydgoszczy, opiekun Marta Kalinowska

Amelia Butor, 7 lat – Szkoła Podstawowa nr 64 w Bydgoszczy, opiekun Katarzyna Przybylska

Jakub Czyżewski, 9 lat – Szkołą Podstawowa nr 38 w Bydgoszczy, opiekun Julia Kuklińska

Zuzanna Derech, 18 lat – Zespół Szkół Ekonomiczno-Handlowych w Żninie, opiekun Magdalena Malinowska

Ewa Gaweł, 6 lat – Przedszkole Niepubliczne „Humpty Dumpty” w Żołędowie, opiekun Magda Sinmiller

Klaudia Hoffmann, 7 lat – Tucholski Ośrodek Kultury w Tucholi, opiekun Katarzyna Piotrowska

Stanisław Karolczyk, 9 lat – Szkoła Podstawowa w Sicienku

Bruno Kozłowski, kl. III – Szkoła Podstawowa w Złotnikach Kujawskich

Martyna Majtczak, kl. III – Szkoła Podstawowa w Maksymilianowie, opiekun Anna Zasada

Natalia Pilat, 10 lat – Szkoła Podstawowa w Nowej Wsi Wielkiej, opiekun Beata Kaczówka

Laura Sadurska, 8 lat – Niepubliczna Szkoła Podstawowa „4 Pory Roku” w Cielu, opiekun Alicja Maciejewska

Tomasz Ulanowski, 7 lat – Hufiec ZHP w Tucholi, opiekun Teresa Ulanowska

 

Gratulujemy wszystkim laureatom i wyróżnionym oraz dziękujemy opiekunom za mobilizację dzieci i młodzieży!

Uroczyste podsumowanie konkursu odbędzie się 7 listopada 2019 (czwartek) o godz. 13.00 w budynku Kujawsko-Pomorskiego Centrum Edukacji Ekologicznej w Myślęcinku (dojazd od ul. Jeździeckiej i Hipicznej). Serdecznie zapraszamy!