Oferujemy

OGNISKA

NOCLEGI

IMPREZY OKOLICZNOŚCIOWE

KONFERENCJE

ZAJĘCIA DYDAKTYCZNE

WYNAJEM POMIESZCZEŃ

losowe0098.jpg

Jesteśmy na Facebook'u

Generacja Czystej Energii

Fundacja Wspierania Inicjatyw Ekologicznych

PostHeaderIcon Dojazd

Dojazd do siedziby Centrum

Autokar lub samochód:
- dojazd tylko od ul. Gdańskiej lub Armii Krajowej, następnie Jeździecką i Hipiczną (patrz mapka poniżej - (52) 328 00 01)

PKP:
- 30 minutowy spacer od stacji PKP Rynkowo. Przechodzimy most, następnie idziemy drogą asfaltową wzdłuż byłego internatu kolejowego, skręcamy w prawo w ścieżkę leśną, po drodze mijamy tablicę informacyjną Parku Krajobrazowego Doliny Dolnej Wisły i obserwacyjną wieżę przeciwpożarową, za którą skręcamy po 15 metrach w prawo i schodzimy ze wzgórza, aż do stawu ze źródełkiem Zacisze.

Autobus nr 52 (Osiedle Błonie - Podkowa):
- 15 minutowy spacer. Idziemy ulicą Hipiczną - ok. 1 km. Po prawej stronie ukaże się kierunkowskaz na Centrum Edukacji Ekologicznej. Skręcamy w prawo i po przejściu ok. 300 metrów jesteśmy na miejscu.

Tramwaj nr 1 i 2 (Łęgnowo i Os.Wyżyny - pętla przy Parku Rozrywki):
- 30 minutowy spacer. Idziemy promenadą parkową, po prawej stronie mijamy polanę na Różopolu, idziemy dalej aż do mostku, przechodzimy przez mostek i po lewej stronie widać budynek Centrum.

Pieszo:
- dowolnie wybraną, wcześniej omówioną trasą. Dla mieszkańców okolic Świecia i Ostromecka proponujemy wycieczkę rowerową (Myślęcinek - Kozielec - Gruczno - Chełmno - Kokocko - Ostromecko) opracowaną przez Towarzystwo Przyjaciół Dolnej Wisły.

 

Mapa dojazdu do K-PCEE


Pokaż Myślęcinek na większej mapie