PostHeaderIconKonkurs Ekoświęta podsumowany!

Ekoświęta obejmują konkurs na najciekawszą ozdobę choinkową oraz konkurs "Kartka choinką pachnąca"! Z radością podajemy wyniki!

Na konkurs na ozdobę choinkową nadesłano ponad 30 prac. A oto laureaci:

Nagrody:

  1. Monika Młynarek, lat 11 – Zespół Szkół w  Łochowie, opiekun Agnieszka Błaszczyk
  2. Aleksandra Jaroch, lat 10 – Szkoła Podstawowa nr 3 w Tucholi, opiekun Andrzej Giersz
  3. Maria Gawron, lat 11 – Szkoła Podstawowa w Złotnikach Kujawskich, opiekun Celina Kopydłowska
  4. Piotr Borth, lat 18 – Zasadnicza Szkoła Zawodowa nr 5 Specjalna w Bydgoszczy, opiekun Agnieszka Kapitaniak
  5. Dawid Łukaszewicz, lat 18 – Zasadnicza Szkoła Zawodowa nr 5 Specjalna w Bydgoszczy, opiekun Agnieszka Kapitaniak
  6. Sylwia Straszewska, lat 18 – Zasadnicza Szkoła Zawodowa nr 5 Specjalna w Bydgoszczy, opiekun Agnieszka Kapitaniak
  7. Michalina Rakowska, lat 17 – Zasadnicza Szkoła Zawodowa nr 5 Specjalna w Bydgoszczy, opiekun Agnieszka Kapitaniak
  8. Angelika Górzyńska, lat 18 – Zasadnicza Szkoła Zawodowa nr 5 Specjalna w Bydgoszczy, opiekun Agnieszka Kapitaniak
  9. Iwona Tamas, lat 18 – Zasadnicza Szkoła Zawodowa nr 5 Specjalna w Bydgoszczy, opiekun Agnieszka Kapitaniak
  10. Patrycja Januszewska, lat 19 – Zasadnicza Szkoła Zawodowa nr 5 Specjalna w Bydgoszczy

Wyróżnienia:

  1. Paulina Modrzejewska, lat 15 – Gimnazjum w Złotnikach Kujawskich, opiekun Mariusz Kopydłowski
  2. Iga Malinowska, lat 8 – Szkoła Podstawowa w Złotnikach Kujawskich, opiekun Celina Kopydłowska
  3. Marta Kobylska, lat 11 – Zespół Szkół w  Łochowie, opiekun Agnieszka Błaszczyk
  4. Dagmara Ćwik, lat 11 – Zespół Szkół w  Łochowie, opiekun Agnieszka Błaszczyk
  5. Amelia Trepka, kl. IVc – Szkoła Podstawowa  w Osielsku, opiekun Jadwiga Polacka
  6. Michał Kamiński – Zasadnicza Szkoła Zawodowa nr 5 Specjalna w Bydgoszczy

Jury wybrało też najładniejsze, najbardziej autentyczne i pomysłowo wykonane kartki świąteczne nadesłane na konkurs "Kartka choinką pachnąca". Było z czego wybierać, bo trafiło do nas 549 kartek! Postanowiono przyznać następujące nagrody i wyróżnienia:

KATEGORIA PRZEDSZKOLA

Nagrody:

  1. Michalina Fryszke, 4 lata – Przedszkole Niepubliczne „Zasiedmiogórogród” w Bydgoszczy, opiekunowie Anna Czajkowska, Izabela Kalista
  2. Laura Gierszewska, 4 lata – Przedszkole Niepubliczne „Zasiedmiogórogród” w Bydgoszczy, opiekunowie Anna Czajkowska, Izabela Kalista
  3. Wiktor Wiśniewski, 6 lat – Niepubliczne Przedszkole „Elf” w Bydgoszczy, opiekun Maria Leśniewska
  4. Agnieszka Rydyńska, 6 lat – Niepubliczne Przedszkole „Elf” w Bydgoszczy, opiekun Maria Leśniewska
  5. Alicja Bartoszak, 3 lata – Przedszkole Niepubliczne „Przedszkolna Chatka” w Bydgoszczy, opiekun Iwona Roszycka
  6. Dominika Skrzyńska, 6 lat – Przedszkole 68 „Wesołe Smyki” w Bydgoszczy, opiekun Ewa Bokota
  7. Oliwia Lemanik, 4 lata – Przedszkole 68 „Wesołe Smyki” w Bydgoszczy, opiekun Hanna Neumann, Alina Kiliańska
  8. Jakub Ulatowski, 3 lata – Przedszkole Niepubliczne „Bajkolandia” w Bydgoszczy, opiekun Ewa Misko
  9. Izabela Kosowska, 5 lat – Przedszkole Niepubliczne „Bajkolandia” w Bydgoszczy, opiekun Ewa Misko
  10. Zuzanna Kloska, 5 lat – Przedszkole Niepubliczne „Tęcza” w  Bydgoszczy, opiekun Anna Łukasiewicz
  11. Antonina Gałązka, 5 lat – Niepubliczne Przedszkole Anglojęzyczne „Tęczowa Kraina” w Niemczu, opiekun Milena Staszkiewicz
  12. Wiktoria Nowek, 5 lat – Przedszkole „Wesoła Piątka” w Nakle nad Notecią
  13. Estera Porawska, 4 lata – Punkt Przedszkolny przy SP w Ośniszczewku, opiekun Adriana Skonieczna
  14. Aleksander Fajferek, 4 lata – Niepubliczne Przedszkole Anglojęzyczne „Mali Odkrywcy” w Łochowie, opiekun Martyna Kuziemska
  15. Maja Komorowska, 4 lata – Niepubliczne Przedszkole Anglojęzyczne „Mali Odkrywcy” w Łochowie, opiekun Martyna Kuziemska

Wyróżnienia:

  1. Natalia Tyszkiewicz, 6 lat – Przedszkole Niepubliczne „Bajkolandia” w Bydgoszczy, opiekun Ewa Misko
  2. Karolina Barańska, 4 lata – Przedszkole Niepubliczne „Zasiedmiogórogród” w Bydgoszczy, opiekunowie Anna Czajkowska, Izabela Kalista
  3. Julia Nadolska, 6 lat – Przedszkole Niepubliczne „Tęcza” w  Bydgoszczy
  4. Wiktor Gostomczyk, 5 lat – Przedszkole Niepubliczne „Tęcza” w  Bydgoszczy, opiekun Anna Łukasiewicz
  5. Maja Osowska, 6 lat – Przedszkole „Wesoła Piątka” w Nakle nad Notecią
  6. Julia Śliwińska, 4 lata – Punkt Przedszkolny przy SP w Ośniszczewku, opiekun Adriana Skonieczna
  7. Izabela Bukowska, 3 lata – Punkt Przedszkolny przy SP w Ośniszczewku, opiekun Adriana Skonieczna
  8. Hanna Białachowska, 3 lata – Niepubliczne Przedszkole Anglojęzyczne „Tęczowa Kraina” w Niemczu, opiekun Karolina Libera
  9. Natalia Rydelska, 6 lat – Niepubliczne Przedszkole Anglojęzyczne „Tęczowa Kraina” w Niemczu, opiekun Paulina Maślankowska
  10. Amelia Falkowska, 5 lat – Szkoła Podstawowa w Kiełpinie
  11. Mikołaj Dolińczyk, 4 lata – Oddziały Przedszkolne przy SP w Świekatowie
  12. Szymon Mroziński, 6 lat – Oddziały Przedszkolne przy SP w Świekatowie
  13. Laura Szulczewska, 5 lat – Niepubliczne Przedszkole Anglojęzyczne „Mali Odkrywcy” w Łochowie, opiekun Bernadeta Jędro
  14. Natasza Zagrodzka, 6 lat – Niepubliczne Przedszkole Anglojęzyczne „Mali Odkrywcy” w Łochowie, opiekun Bernadeta Jędro
  15. Szymon Kokotowski, 5 lat – Niepubliczne Przedszkole Anglojęzyczne „Mali Odkrywcy” w Łochowie, opiekun Bernadeta Jędro

 

KATEGORIA SZKOŁA

Nagrody:

  1. Adam Chylewski, kl. IIa – Zespół Szkół nr 15 ( SP nr 15) w Bydgoszczy, opiekun Katarzyna Janulewicz
  2. Kacper Górecki, lat 7 – Zespół Szkół nr 15 ( SP nr 15) w Bydgoszczy, opiekun Katarzyna Janulewicz
  3. Iga Bonk, 9 lat – Szkoła Podstawowa nr 46 w Bydgoszczy, opiekun Maria Strabel
  4. Adrianna Pawelec, kl. IIIa – Szkoła Podstawowa nr 46 w Bydgoszczy, opiekun Maria Strabel
  5. Lena Trochymiuk, kl. Ia - Szkoła Podstawowa nr 46 w Bydgoszczy, opiekun Ewa Pokojska
  6. Julia Tylicka – Szkoła Podstawowa nr 65 w Bydgoszczy, opiekun Ewa Podhajska
  7. Agnieszka Wilk, lat 21 – Zasadnicza Szkoła Zawodowa nr 5 Specjalna w Bydgoszczy, opiekun Agnieszka Kapitaniak
  8. Michał Siekierka, 18 lat – Bursa nr 1 w Bydgoszczy, opiekun Małgorzata Jeziorowska
  9. Jagoda Tomkowiak, lat 7 – Szkoła Podstawowa  w Ośniszczewku
  10. Kaja Socha, 9 lat – Szkoła Podstawowa w Złotnikach Kujawskich, opiekun Celina Kopydłowska
  11. Błażej Karczewski, 9 lat – Szkoła Podstawowa w Złotnikach Kujawskich, opiekun Celina Kopydłowska
  12. Emilia Depka, 12 lat – Szkoła Podstawowa  w Łowinku, opiekun Renata Trochowska-Przezdzięk
  13. Aleksandra Jaroch, 10 lat – Szkoła Podstawowa  nr 3 w Tucholi, opiekun Andrzej Giersz
  14. Alicja Jarmocik, kl. Va – Szkoła Podstawowa w Osielsku, opiekun Jadwiga Polacka
  15. Patryk Ziemiński, 9 lat – Szkoła Podstawowa w Skępem, opiekun Mirosława Krasińska

Wyróżnienia:

  1. Julia Pacewicz, 8 lat – Szkoła Podstawowa nr 65 w Bydgoszczy, opiekun Jolanta Falkowska
  2. Katarzyna Myślak, 8 lat – Szkoła Podstawowa nr 65 w Bydgoszczy, opiekun Janina Grzenia
  3. Szymon Chróśniak, kl. IIIa – Szkoła Podstawowa nr 60 w Bydgoszczy, opiekun Bożena Bielska
  4. Kajetan Król, kl. Ib – Szkoła Podstawowa nr 46 w Bydgoszczy
  5. Maksymilian Bąk, 8 lat – Szkoła Podstawowa nr 12 w Bydgoszczy, opiekun Joanna Koszowska, Aleksandra Jóźwiak
  6. Piotr Krawisz, 19 lat – Zasadnicza Szkoła Zawodowa nr 5 Specjalna w Bydgoszczy, opiekun Edyta Nowak
  7. Julia Pestka, kl. IV – Szkoła Podstawowa w Kiełpinie
  8. Seweryn Pepliński, kl. II – Szkoła Podstawowa w Kiełpinie, opiekun Hanna S zmelter
  9. Kacper Kamola, 11 lat – Szkoła Podstawowa  w Łochowie, opiekun Agnieszka Błaszczyk
  10. Malwina Sadowska, 18 lat – Zespół Szkół w Skępem, opiekun Monika Szwajkowska
  11. Zofia Rakszawska, kl. II – Szkoła Podstawowa  w Ośniszczewku, opiekun Grażyna Gadalińska
  12. Sara Fiałkowska, 9 lat – Szkoła Podstawowa  w Ośniszczewku, opiekun Jadwiga Przybylska
  13. Igor Migdalski, kl. IIb – Szkoła Podstawowa w Osielsku, opiekun Ewa Sójka
  14. Mateusz Niemczewski, kl. IIb – Szkoła Podstawowa w Osielsku, opiekun Ewa Sójka
  15. Kornelia Sztenderewicz, 8 lat - Szkoła Podstawowa nr 14 we Włocławku, opiekun Magdalena Rosol

 

fotoreportaż